Czy Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży? Fanki już to widzą, a aktorka odpowiada

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Od lat gwiazda może pochwalić się zgrabną figurą, ale na jednym ze zdjęć fanki dopatrzyły się zaokrąglonego brzuszka. Czy aktorka jest w ciąży?
Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, którą każdy z nas kojarzy z takich, chociażby produkcji jak "Killer", czy serialu Rodzinka.pl, gdzie gra główną rolę u boku Tomasza Karolaka. Kożuchowska jest mamą 5-letniego Jasia, a fanki na jednym z najnowszych zdjęć dopatrzyły się zaokrąglonego brzuszka. Czy Małgorzata Kożuchowska rzeczywiście jest w ciąży? 

Aktorka od jakiegoś czasu zapuszcza włosy. Na jej Instagramie można znaleźć sporo zdjęć w nowej fryzurze. Niektórzy się zachwycają, inni porównują do Hanki Mostowiak, pojawił się również ten jeden komentarz, który zrobił spore zamieszanie w sieci. 

Pani Gosiu. Świetna fryzura. Od dziś jak będę słyszeć "na Kożuchowską" to będzie czysta przyjemność. Pozdrowienia z Torunia

Tuż pod tym komentarzem inna z obserwatorek napisała: 

A ja tam widzę ciążę :)

Małgorzata Kożuchowska nie pozostawiła tego bez odpowiedzi, choć jest ona wymijająca. Pod komentarzem opublikowała kilka emotikonek z małpkami zasłaniającymi uszy i oczy. To nie jest żaden dowód na to, że aktorka jest w ciąży, ale z drugiej strony nie możemy tego wykluczyć. 

Ponadto w ramach odpowiedzi sporo innych obserwatorów również pisało, że widzą o Małgorzaty Kożuchowskiej ciążę

 

Pewne jest jednak, że mimo tego, że aktorka ma 48 lat, nadal wygląda fenomenalnie. Od lat gwiazda cieszy się szczupłą, zadbaną sylwetką. W czym tkwi jej sekret? W wywiadzie dla Gali aktorka zdradziła swój sekret.

Od kilku miesięcy moja dieta pudełkowa jest układana na podstawie unikalnego kodu genetycznego […] Dzięki takiej profesjonalnej i spersonalizowanej analizie można się dowiedzieć, jak przyspieszyć metabolizm, jak najdłużej zachować młodość skóry oraz jak zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. W ten sposób możemy nie tylko zmienić sposób odżywiania, ale także cały tryb życia ustawić pod nasz genotyp – opowiedziała Kożuchowska.

Czy teraz również gwiazda korzysta z pudełek? Tego nie wiemy, ale wygląda pięknie. Czy potwierdzą się wiadomości o ciąży? W tej kwestii musimy poczekać na oficjalne informacji ze strony Małgorzaty Kożuchowskiej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.