Dominika Tajner z przyjacielem, trenerem fitness wezmą udział w Ameryka Express

Dominika Tajner w ostatnim czasie nie miało łatwo. Pozew rozwodowy od Michała Wiśniewskiego, syn w szpitalu. Prawdopodobnie gwiazda wychodzi na prostą, bo właśnie do sieci trafiła informacja, że Dominika Tajner weźmie udział w Ameryka Express. Kto będzie jej towarzyszył?
Zobacz wideo

Dominka Tajner jakiś czas temu brała udział w Tańcu z gwiazdami, ale udało jej się dotrwać jedynie do drugiego odcinka. Z tego programu pozostała jednak przyjaźń z jednym z uczestników. O kogo chodzi? O trenera Qczaja, który swoją pozytywną energią zaraża tysiące Polek i Polaków. Okazuje się, że Qczaj wspierał Dominikę w trudnych chwilach, a tych w jej życiu w ostatnim czasie nie brakowało, o czym pisaliśmy wyżej. 

Niedawno do sieci trafiła informacja, że Dominika Tajner i Qczaj wspólnie wezmą udział w programie Ameryka Express. Przypomnijmy, że w tym show chodzi o to, że pary rywalizują między sobą w różnych konkurencjach, ale i tak największym wyzwaniem jest przeżycie za jednego dolara dziennie i szukanie codziennie noclegu. Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrała aktorka Aleksandra Domańska, która rywalizowała wspólnie z bratem z innymi uczestnikami. 

Zanim jednak Ameryka Express stała się Ameryką Express, w TVN mogliśmy oglądać Azję Express, gdzie np. Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała do swojego męża Radosława "Nie mów do mnie teraz" i tym samym zapisała się na kartach programu. 

Dominika Tajner i Qczaj w Ameryka Express

Jeden z przyjaciół Dominiki Tajner w rozmowie z Party powiedział: - "Dominika uwielbia ekstremalne przygody. Potrzebowała kogoś, kto tak jak ona, nie boi się wyzwań, ma poczucie humoru i świetną formę. Dlatego zaprosiła Qczaja, z którym zaprzyjaźniła się w "Tańcu z gwiazdami".

 

Przypomnijmy, że Dominika Tajner już raz brała udział w show na antenie TVN. W programie Agent była naprawdę długo, bo odpadła na chwilę przed półfinałem. Co więcej, wielu uważało, że to właśnie ona jest Agentem, jednak ostatnie okazało się, że był nim Hubert Urbański. 

Kiedy kolejna edycja Ameryka Express? Na razie nie ma podanych dokładnych informacji, ale możemy przypuszczać, że jeszcze w tym roku, ale zapewne bliżej jesieni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.