Tomasz Sekielski po dwóch miesiącach na diecie. Fani: Daj namiary na dietetyka

W marcu 2019 roku Tomasz Sekielski, jeden z popularniejszych dziennikarzy w Polsce, który od dawna zmagał się z otyłością, postanowił podjąć walkę o swoje zdrowie i rozpoczął odchudzanie. Po dwóch miesiącach fani zauważają już pierwsze efekty diety dziennikarza.
Zobacz wideo

Tomasz Sekielski ze względu na swoje problemy z nadwagą, która stawała się coraz większym zagrożeniem dla jego zdrowia, postanowił podjąć stanowcze kroki i pozbyć się jej raz na zawsze. Kiedy podczas ważenia dziennikarz zobaczył, że waga pokazuje aż 185 kg, zdecydował odchudzać się na oczach internautów, by nie stracić motywacji. Swoją drogę po zdrowie i wymarzoną sylwetkę relacjonuje na kanale na YouTubie. Serię filmów poświęconych walce z nadmiarem kilogramów nazwał po prostu "Sekielski Odchudzanie".

Tomasz Sekielski obrał sobie za cel zrzucenie aż 100 kg. Od dwóch miesięcy jest na zdrowej diecie (je mniej, ale częściej), wprowadził także regularną aktywność fizyczną w postaci długich spacerów z psem oraz treningów na basenie.

Tomasz Sekielski - dieta

Na początku swojej przygody z odchudzaniem Tomasz Sekielski pokazał obserwatorom na Instagramie, jak wyglądać będzie jego jadłospis i opublikował całodniowe przykładowe menu:

  • "Śniadanie: Ryż z miodem - jedna torebka + łyżka miodu maks!!!! (Generalnie nie chcę wprowadzać od razu wersji maks detoks, ale docelowo będzie bez miodu.)
  • II śniadanie: Daktyle (10 daktyli + twoja ulubiona kawa z chudym mlekiem). Daktyle jedz bardzo powoli. Pij kawę bardzo powoli. Wszystkim się delektuj. Wolno! Nigdzie się nie spieszymy!!!
  • Obiad: Łosoś (kup jedno dzwonko łososia i do piekarnika, w necie znajdziesz instrukcję, jak piec łososia). Ulubione warzywo (może być szpinak mrożony, sałatka z oliwą z oliwek. Nie ma majonezu i żadnych sosów.)
  • Przekąska 2 godziny po obiedzie: Garść orzechów włoskich lub/i migdałów + dużo wody.
  • Kolacja: Chleb razowy z ziarnami, 3 kromki z serem żółtym i sałatą. Jajko na twardo. Herbata zielona.
  • W ciągu dnia 4 litry wody co najmniej. Pijesz małymi łykami cały dzień".
 

Efekty diety Tomasza Sekielskiego po dwóch miesiącach odchudzania

Po pierwszym miesiącu diety dziennikarz opublikował na swoim YouTubie nagranie, podczas którego dokonuje kontrolnego ważenia. Wówczas waga pokazała 173 kg, czyli o 12 kg mniej niż przed rozpoczęciem diety. Na filmiku dziennikarz przyznał, że liczył na trochę lepszy rezultat, ale mimo tego jest z siebie zadowolony.

Po dwóch miesiącach diety Tomasza Sekielskiego, obserwatorzy na Instagramie zauważyli, że efekty zaczynają być widoczne gołym okiem. W komentarzach pod jednym z ostatnich zdjęć internauci pisali, że są pod wrażeniem zmiany w wyglądzie dziennikarza. Niektórzy prosili nawet o namiary na dietetyka, który prowadzi dietę Sekielskiego. 

Super wyglądasz!!! Daj namiary na dietetyka.
Ale schudłeś.
O już widać efekty treningów.

Życzymy Tomaszowi Sekielskiemu wytrwałości. Na pewno będziemy śledzić rezultaty diety!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.