Anna Lewandowska zdradziła, którą partię ciała lubi trenować najbardziej

Anna Lewandowska jest obecnie chyba w najlepszej formie, jaką kiedykolwiek miała w życiu. Na swoim Instagramie podzieliła się z fanami sekretem, którą część ciała lubi trenować najbardziej. Okazuje się, że wcale nie jest to brzuch, ani pośladki!

Anna Lewandowska związana jest ze sportem od najmłodszych lat. Najpierw trenowała Karate, w którym osiągała naprawdę duże sukcesy, teraz natomiast spełnia się jako businesswoman oraz trenerka personalna. Żona Roberta Lewandowskiego jest wymagającą trenerką, a na jej treningach, uczestniczki obozów wylewają siódme poty. Jednak Ania jest wymagająca nie tylko dla podopiecznych, ale także dla siebie, co widać często na filmikach treningowych, które Ania publikuje w swoich social mediach. 

Anna Lewandowska zdradziła, którą partię ciała lubi trenować najbardziej

Ostatnio, Anna Lewandowska zdradziła na swoim Instagramie, nad którą partią ciała lubi pracować najbardziej. Ku zdziwieniu wszystkich obserwatorów nie jest to ani brzuch, ani pośladki - są to plecy!

A ty na jakiej partii mięśni skupiasz się najbardziej podczas treningu? Brzuch, nogi, pośladki? Wiadomo! Ja z kolei mam bzika na punkcie pleców! I nie mówię tu o podnoszeniu ciężarów na siłowni, bo fajne efekty można wypracować korzystając z treningów w mojej aplikacji @diet_training_by_ann ? A dlaczego? Bo plecy kojarzą mi się z SILNĄ, PEWNĄ SIEBIE KOBIETĄ, bo kojarzą mi się z BEZPIECZEŃSTWEM! - napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.
 

Anna Lewandowska podjęła wyzwanie 30 dni bez cukru

Na Instagramie Ani Lewandowskiej ruszyło właśnie wyzwanie, które polega na 30-dniowym detoksie od cukru. Żona Roberta Lewandowskiego również postanowiła wziąć udział w wyzwaniu, choć patrząc na jej figurę, uważamy, że ona zupełnie tego nie potrzebuje.

Wyzwanie 20.05-20.06. Zrób zdjęcie PRZED I PO #30dnibezcukru, napisz w komentarzu, zdeklaruj się (to pomaga i motywuje) Zasady gry: nie podjadaj między posiłkami. Unikaj: cukru i innych substancji słodzących, syropów, powideł, dżemów, konfitur, czekolady, słodkich napojów gazowanych, słodyczy (ciastek, ciast, cukierków, batonów), nektarów, soków, napojów, owoców o wysokiej zawartości fruktozy, nabiału typu jogurt smakowe, chipsów. Idźmy krok dalej - wyeliminujmy przetworzone produkty. Idźmy krok dalej... Zero PSZENICY!Kto wchodzi? - napisała trenerka.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.