Omenaa Mensah kibicowała na jednym ze stadionów piłkarskich. Jaką drużynę wspiera?

Omenaa Mensah to dziennikarka, która w TVN i TVN24 jest pogodynką. Okazuje się, że gwiazda jest również miłośniczką piłki nożnej. W miniony weekend jedną z drużyn wspierała z trybun. Jaką?
Zobacz wideo

Omenaa Mensah to jedna z tych polskich gwiazd, która jak się okazuje, interesuje się piłką nożną. Oczywiście, przy okazji wielkich wydarzeń takich jak Euro, czy mistrzostwa świata ta lista zdecydowanie się wydłuża, bo przecież każdy chce, aby polska reprezentacja w piłce nożnej wypadła jak najlepiej. Kibicują aktorzy, piosenkarki i inne gwiazdy z show-biznesu. Na co dzień również jest kilka takich, która chodzi na mecze. Niedawno na jednym ze stadionów kibicowała Agnieszka Chylińska. Z kolei Kuba Wojewódzki poleciał nawet na mecz do Włoch. Dziennikarz z trybun kibicował AC Milanowi, w którym gra Krzysztof Piątek. 

Okazuje się, że pogodynka także jest fanką piłki nożnej. Wczoraj tj. w niedzielę kibicowała ona wspólnie z... Anną Lewandowską. Zatem możemy powiedzieć, że jest ona fanką Bayernu Monachium. Wczorajszy mecz nie był tylko zwykłym meczem, ale spotkaniem, od którego zależało zwycięstwo mistrza Niemiec. 

Bayern Monachium, aby zwyciężyć, musiał wygrać z Eintrachtem Frankfurt, lub zremisować. Ostatecznie wszystko szło po myśli klubu, w którym na co dzień gra Robert Lewandowski, bo Bayern Monachium zdeklasował przeciwnika, wygrywając 5:1. Jak widać bramek padło całkiem sporo, ale tym razem "Lewy" nie strzelił żadnej. Niemniej jednak spotkanie z pewnością należało do interesujących. 

 

Z podpisu pod zdjęciem dowiadujemy się, że Omenaa Mensah została zaproszona przez Lewandowskich, a mecz bardzo jej się podobał. 

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski po raz drugi z rzędu i czwarty w karierze został królem strzelców niemieckiej Bundesligi. Powodów do świętowania było naprawdę sporo, dlatego tego samego dnia, wieczorem odbyła się impreza Bayernu, na której Robert nieźle szalał. Wideo ze swoimi popisami opublikował na Instagramie. Jeżeli jeszcze nie widzieliście, jak Robert Lewandowski śpiewa i tańczy, to możecie to nagranie obejrzeć tutaj

Więcej o: