Ewa Chodakowska o swoim życiu: "Wybrałam pracę i obowiązki zamiast beztroski"

Ewa Chodakowska podzieliła się na swoim Instagramie przemyśleniami, dotyczącymi jej życia oraz działalności zawodowej. Trenerka chciała tym samym zmotywować swoich obserwatorów do pracy nad swoim życiem oraz przyszłością. "Dlaczego Ty się w ogóle tłumaczysz" - piszą fani w komentarzach.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska już od ponad 8 lat rozwija w Polsce swoją karierę.Trenerka przez ostatnie lata niemal bez przerwy pracowała na swój sukces. Teraz nie jest już tylko trenerką, ale również bizneswoman, która z powodzeniem prowadzi wszystkie swoje biznesy. Po wielu latach życia na najwyższych obrotach, Ewa postanowiła nieco zwolnić i od maja tego roku skupić się bardziej na sobie. Założony plan, trenerka wcieliła w życie wyjazdem z przyjaciółką na Bali, gdzie odpoczywa, regeneruje organizm, a także trenuje pilates i jogę. 

Ewa Chodakowska w szczerym wpisie dotyczącym życia i pracy

Korzystając z czasu wolnego, trenerka postanowiła podzieliła się z obserwatorami szczerym wpisem dotyczącym jej życia oraz wielu lat pracy:

Hulaj dusza, piekła (jutra) nie ma? To nie dla mnie... Jeśli CARPE DIEM, to tylko rozsądnie z głową... Wybrałam pracę i obowiązki zamiast beztroski, zamiast szalonych imprez towarzyskich, zamiast bankietów, zamiast czerwonych dywanów. Zarwane noce, wczesne poranki, praca 7 dni w tygodniu... Stres, tak! Stres też! Było warto! Jeśli dziś pracujesz w pocie czoła, znając swój kierunek, mając pomysł na siebie, świadomie dokonując wyboru. Jeśli rezygnujesz często z chwilowych przyjemności na rzecz pasji, na rzecz jutra, na rzecz zabezpieczenia swojej sytuacji na przyszłość w imię NIEZALEŻNOŚCI. Otrzyj pot z czoła... Zmęczenie mija, satysfakcja zostaje! UCZUCIE NIEZALEŻNOŚCI JEST BEZCENNE I WARTE KAŻDEGO WYSIŁKU! CZAS I TAK UPŁYNIE - ZRÓB Z NIEGO POŻYTEK! - napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fanki podziwiają Ewę za jej upór oraz determinację w dążeniu do celu, ale pojawiły się również takie, w których fanki apelują, by trenerka nie tłumaczyła się ze swojego życia czy statusu materialnego, gdyż sama na wszystko zapracowała:

Ewa, nie rozumiem dlaczego Ty się w ogolę tłumaczysz i usprawiedliwiasz? Jakbyś chciała żeby ludzie dali Ci przyzwolenie na pieniądze i na to jak żyjesz. Prawda jest taka, że na to zasługujesz tak samo jak każda inna osoba. Jedni pozwalają żeby pieniądze do nich przyszły, inni nie! Nie tłumacz się, enjoy! - napisała pod postem jedna z obserwatorek.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.