Anna Lewandowska organizuje 30-dniowy detoks, którego również sama się podjęła

Anna Lewandowska na swoim Instagramie ruszyła właśnie z wyzwaniem, które stworzyła wraz z dziewczynami ze swojego teamu. Przez najbliższe 30 dni trenerka robi sobie detoks od cukru, do czego namawia również swoich obserwatorów. Czy Ani w ogóle potrzebne jest takie wyzwanie?
Zobacz wideo

Internetowe wyzwania to domena Ewy Chodakowskiej, która od kilku lat organizuje dla swoich fanek akcję za akcją. Teraz również Anna Lewandowska postanowiła zmotywować swoje fanki i zorganizowała 30-dniowe wyzwanie bez cukru. Detoks cukrowy to ostatnio niezwykle popularna dieta wśród gwiazd show-biznesu. Na początku roku, takie 10-dniowe wyzwanie podjęła Jennifer Lopez wraz ze swoim mężem, a kilka dni temu, Agnieszka Woźniak-Starak przyznała na swoim InstaStories, że jest obecnie na detoksie od cukru. 

Anna Lewandowska organizuje akcję 30-dni bez cukru

Anna Lewandowska poszła jednak o krok dalej niż Jennifer Lopez, gdyż znacznie wydłużyła czas trwania tego wyzwania. Popularna piosenkarka była na detoksie cukrowym jedynie 10 dni, natomiast żona Roberta Lewandowskiego wydłużyła swoją akcję aż do miesiąca. Oprócz wykluczenia z diety cukru, Ania postanowiła zachęcić także do odstawienia pszenicy, a zasady wyzwania opisała w poście na Instagramie:

Wchodzę w WYZWANIE 30 dni bez CUKRU Z @katrinblackmamba i @andzia_healthy_teamNIE BĘDĘ UKRYWAĆ, ŻE UWIELBIAM SŁODKOŚCI (CHOĆ JEŚLI O MNIE CHODZI TO JEM TE ZDROWE) I LUBIĘ PODJADAĆ (szczególnie komuś z talerza). Wyzwanie 20.05-20.06. Zrób zdjęcie PRZED I PO #30dnibezcukru, napisz w komentarzu, zdeklaruj się (to pomaga i motywuje) Zasady gry: nie podjadaj między posiłkami. Unikaj: cukru i innych substancji słodzących, syropów, powideł, dżemów, konfitur, czekolady, słodkich napojów gazowanych, słodyczy (ciastek, ciast, cukierków, batonów), nektarów, soków, napojów, owoców o wysokiej zawartości fruktozy, nabiału typu jogurt smakowe, chipsów. Idźmy krok dalej - wyeliminujmy przetworzone produkty. Idźmy krok dalej... Zero PSZENICY!Kto wchodzi? Napiszcie w komentarzach. Pamiętajcie deklaracja publiczna POMAGA I MOBILIZUJE! TRENUJMY NIE TYLKO CIAŁO, ALE I SWOJĄ SILNĄ WOLĘ! - napisała Anna Lewandowska. 

Anna Lewandowska zachwyca formą po ostatnim obozie

Patrząc na jedno z ostatnich zdjęć opublikowanych przez Anię, można zadawać sobie pytanie, czy trenerka w ogóle potrzebuje takiego detoksu. Po ostatnim obozie w Dojo Stara Wieś, Ania Lewandowska pochwaliła się swoją obecną formą. Wow! Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że lepszej figury nigdy nie miała.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.