Sara Boruc zdradziła, ile przytyła w ciąży. Teraz tych kilogramów już nie widać

Sara Boruc niedawno na swój Instagram wrzuciła zdjęcie, na którym widać jej brzuch na kilka godzin przed porodem i tydzień po nim. Pod postem pojawiło się mnóstwo pytań o to, ile piosenkarka przytyła w ciąży. Odpowiedziała.
Zobacz wideo

Sara Boruc na początku maja została mamą po raz trzeci, ale po raz pierwszy chłopca. Na świecie szczęśliwa rodzina przywitała synka o imieniu Noah. Na Instagramie piosenkarki pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać moment jak wzruszeni rodzice przytulają maluszka, siedząc w basenie z wodą. To potwierdziło fanom, że gwiazda zdecydowała się na poród domowy, siłami natury. Żona Artura Boruca nie kryła wzruszenia, pisząc o swoim trzecim już porodzie. 

- "[...] Artur nie puścił mnie nawet na moment, trzymał tak mocno, jakby bał się, że utonę. Nie dałabym rady bez Niego. Inusia głaskała po głowie, mami zapaliła świeczki. Było idealnie, perfekcyjnie, pięknie! Nie będę udawała, że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta, która go doświadczyła, ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamiętam. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia. Kocham, dziękuje."

Niedługo później Sara Boruc pokazała zdjęcie przed i po porodzie, a fani nie mogli uwierzyć, że jej brzuch tak wygląda. Piosenkarka podkreśliła, że to zasługa treningów przed ciążą, w ciąży, a także zdrowej diety

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Oczywiście nie brakowało również tych, które dalekie były od komplementów, ale Sara się nimi nie przejmowała. Jedna z obserwatorek zapytała również o to, ile Sara Boruc przytyła w ciąży. Piosenkarka odpowiedziała. 

12 kg. 

-napisała. 

Tak naprawdę ciężko było zauważyć te dodatkowe kilogramy, bo przez długi czas brzuszek Sary był niemalże niezauważalnym, przynajmniej w niektórych stylizacjach. Niemniej jednak widać, że trening w ciąży bardzo się opłacił, bo choć gwiazda przytyła 12 kg, to już tydzień po porodzie tych kilogramów nie było w ogóle widać. 

Świeżo upieczona mama chętnie publikuje zdjęcia z synkiem i cieszy się z jego obecności. Również Artur Boruc po raz kolejny spełnia się jako ojciec, a jego zona patrzy na to ze wzruszeniem. 

ZOBACZ TEŻ: Sara Boruc pokazała syna. Opisała też poród: "Nie będę udawała, że nie bolało"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.