Anja Rubik odważnie na Instagramie. Fani: "Całkiem duża pupa jak na taką chudzinę"

Anja Rubik jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych polskich modelek w wielkim świecie mody. Co jakiś czas, na swoim Instagramie, Anja wzbudza kontrowersje i szokuje fanów. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym odważnie wypina pośladki. Obserwatorzy nie byli zachwyceni.
Zobacz wideo

Na temat sylwetki polskiej modelki krąży wiele opinii. Jedni twierdzą, że Anja Rubik jest za chuda, inni zaś uważają, że tak właśnie powinna wyglądać modelka high fashion, chodząca po wybiegach. Nie jest tajemnicą, że zawód modelki wymaga od kobiet bardzo szczupłej sylwetki, ale niektórzy obserwatorzy uważają, że Anja wygląda już niezdrowo i po prostu źle. Jakiś czas temu jednak, polska modelka zaskoczyła internautów, odsłaniając na Instagramie nieźle wyrzeźbiony brzuch. Fani przyznali wówczas jednogłośnie, że ta metamorfoza jest jak najbardziej na plus. Obecnie w świecie mody panuje trend na atletyczne sylwetki. Modelki spędzają wiele godzin dziennie na siłowniach żeby tylko maksymalnie ujędrnić, wzmocnić i wyrzeźbić swoje ciało. 

NAJLEPSZY BRZUUUCH NIGDY ANJA NIE MIAŁA LEPSZEGO BRZUCHAAAAA - pisali fani w komentarzach.

Anja Rubik w odważnym zdjęciu na Instagramie

Ostatnio, Anja Rubik opublikowała na Instagramie zdjęcia, gdzie na jednym z nich odważnie wypina pośladki. Sesja, którą podzieliła się z fanami, jet efektem ponownej współpracy z fotografem Jurgenem Tellerem. W najnowszych zdjęciach Rubik, doskonale widać styl Jurgena, który uwielbia, jak jego fotografie wywołują skrajne reakcje. Tym razem nie było inaczej... Najwięcej skrajnych emocji wśród obserwatorów modelki wzbudziło zdjęcie wypiętych pośladków Anji w czarnych rajstopach. Część z nich z dystansem przyjęła fotografię, pisząc: "Całkiem duża pupa jak na taką chudzinę". Inni byli natomiast zniespaczeni efektami tej sesji: "To ostatnie zdjęcie niesmaczne...", "Nie no, ale co ma przedstawiać ostatnie zdjęcie?" - pisali. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.