Dominika Grosicka pokazała, jak wygląda jej dieta na urlopie

Dominika Grosicka przebywa obecnie w Dubaju, gdzie świętowała niedawno swoje 32 urodziny. Żona Kamila Grosickiego pokazała na swoim Instagramie, jak wygląda jej dieta podczas wyjazdu. Co znalazło się w menu polskiej WAG?
Zobacz wideo

Zjednoczone Emiraty Arabskie to od kilku lat jedna z popularniejszych wakacyjnych destynacji wśród sportowców z całego świata. W Dubaju lubią odpoczywać najpopularniejsi sportowcy świata, m.in. Roger Federer, Cristiano Ronaldo, Leo Messi czy Robert Lewandowski. Po raz kolejny, na krótki urlop w Dubaju zdecydowali się Kamil Grosicki z żoną Dominiką. W tym roku, wyjazd ten był dla piłkarza oraz jego żony szczególny. Dominika Grosicka na wyjeździe świętowała bowiem swoje kolejne urodziny. Z tej okazji, na jej Instagramie pojawiło się seksowne zdjęcie w bikini

Birthday Girl. Z każdym rokiem bardziej świadomie i spokojnie podchodzę do życia. Jestem wdzięczna za to, co mam i konsekwentnie dążę do wyznaczonych sobie celów. Z każdym rokiem, lubię siebie coraz bardziej i to jest najlepsze. Dzięki, że jesteście - napisała pod swoim zdjęciem Dominika Grosicka. 

Dominika Grosicka pokazała, jak wygląda jej dieta na urlopie

Od figury Dominiki nie można oderwać wzroku. Żona Kamila Grosickiego jest w naprawdę świetnej formie. Jednak nic w tym dziwnego, gdyż regularnie dba ona o swoją kondycję. Dominika uwielbia zdrowo się odżywiać, a klasyczne wypieki zamieniać na te w wersji fit, które często wychodzą jej lepiej niż oryginalne wersje - przyznała kiedyś w rozmowie z nami. Żona Kamila Grosickiego nie ukrywa, że jest ogromną fanką sportu i poświęca na niego naprawdę dużo czasu. Dominika pokochała zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną, a motywacją dzieli się z fanami na swoim Instagramie. 

Nawet będąc na wakacjach, żona Kamila Grosickiego nie zaniedbuje diety oraz treningów. Na swoim Instagramie publikuje relacje, pokazując treningi oraz swoją dietę. Co gości w menu Dominiki? Przede wszystkim świeże warzywa oraz owoce, a także niezwykle zdrowa woda kokosowa, po którą WAG sięga, by nawodnić się po treningu. 

Dominika Grosicka pokazała, jak wygląda jej dieta na urlopieDominika Grosicka pokazała, jak wygląda jej dieta na urlopie https://www.instagram.com/dominikagrosicka/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.