Ida Nowakowska została prowadzącą w śniadaniówce. Której?

Ida Nowakowska została prowadzącą "Pytania na śniadanie". Kariera tancerki w Polsce właśnie nabrała tempa. Sprawdzi się?
Zobacz wideo

Ida Nowakowska w polskim show-biznesie jest dobrych kilku lat, ale z chwilą przerwą. Zaczynała od programu "You can dance", gdzie szło jej naprawdę dobrze. Na tyle, że kilka lat później, bo w 2016 roku dołączyła do grona jurorów tanecznego show. Nie trzeba było długo czekać, żeby Ida ponownie pojawiła się jakieś produkcji. Tym razem to TVP zaprosiło ją do współpracy. Ida Nowakowska została prowadzącą "Dance dance dance", programu, gdzie uczestnicy musieli w jak najlepszy sposób odwzorować teledyski i kadry z filmów tanecznych. Teraz przed nią zupełnie nowe wyzwania, bo w czawrtek do mediów trafiła informacja, że Nowakowska została nową prowadzącą "Pytania na śniadanie". 

Ida Nowakowska prowadzącą "Pytania na śniadanie" 

- "Już jutro zadebiutuję jako prowadząca "Pytanie na śniadanie" wraz z Łukaszem Nowickim!!!
Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa! Jestem nocnym markiem... ale kto rano wstaje, temu pan Bóg daje. [...]. Do zobaczenia jutro przed tv o godzinie 7:55!" - napisała wczoraj na swoim profilu na Instagramie. 

 

Choć wiele osób jej gratuluje, wśród nich np. Marcelina zawadzka, to jednak jest również spora część fanów, którzy uważają, że osoby bez wykształcenia dziennikarskiego nie powinny prowadzić takich programów. 

Przypomnijmy, że ta niechęć do Idy Nowakowskiej może być również spowodowana tym, że podczas programu "Dance dance dance" krytykowała uczestników w taki sposób, który bardzo nie podobał się im samy, a także im fanom. Przez moment nawet w internecie na Idę wylała się ogromna fala hejtu za słowa, które powiedziała do Emiliana Gankowskiego, narzeczonego Kasi Dziurskiej. O tej aferze pisaliśmy tutaj

Niemniej jednak trzeba przyznać, że wyzwanie jest naprawdę spore, bo co innego być jurorem, a co innego prowadzić program. Jak pójdzie Idzie Nowakowskiej? Zobaczymy. Przypomnijmy, że Ewę Chodakowską również krytykowano za to, że zgodziła się na bycie prowadzącą "Pytanie na śniadanie Extra", a teraz te głosy umilkły. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.