Krzysztof Ibisz na Instagramie zachwyca formą. Czy tak wygląda 54-latek? Fanki: "Ale ciacho!"

Krzysztof Ibisz - prowadzący "Taniec z gwiazdami" - podzielił się na Instagramie zdjęciem, na którym prezentuje swoją zadbane, umięśnione ciało i nową "odmładzającą" fryzurę. Wygląda doskonale!
Zobacz wideo

Krzysztof Ibisz - polski prezenter, dziennikarz, aktor, mimo skończonych 54 lat absolutnie nie ma zamiaru zasiąść w kapciach przezd telewizorem i hodować brzuszek, jak wielu jego rówieśników. Zamiast tego jest wciąż bardzo aktywny zawodowo, czas wolny również spędza aktywnie, dba też o formę. Ci, którzy obserwują celebrytę na Instagramie, dobrze wiedzą, że Krzysztof Ibisz oddaje się regularnym treningom, które pozwalają mu zachować doskonałą formę, zdrowie i młody wygląd. Gwiazdor zwraca też uwagę na to, co trafia na jego talerz, dba również o wypoczynek i regenerację. Aktualnie, wraz z Pauliną Sykut-Jeżyną (dziennikarka, prezenterka pogody w telewizji Polsat) prowadzą popularny program telewizyjny Polsatu: "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami." Chociaż Krzysztof Ibisz nie występuje na parkiecie, udział w takim programie nawet od prowadzącego wymaga dobrej formy i wytrzymałości, zdjęcia bywają bardzo wymagające i wyczerpujące. Celebryta doskonale o tym wie i przed nagraniem kolejnego, tym razem finałowego odcinka, znalazł czas na trening na siłowni. Pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem napisał komentarz:    

Trzeba docisnąć przed finałem. Poradźcie czy zachować tę fryzurkę na jutro?

Pod zdjęciem pojawiła się cała masa pozytywnych, niesamowicie ciepłych komentarzy fanów Krzysztofa Ibisza, którym zarówno podoba się fryzura gwiazdora, jak i fakt, że wciąż jest w doskonałej formie, której mogliby mu pozazdrościć nawet o połowę młodsi mężczyźni.

Panie Krzysztofie jest Pan w świetnej formie. Ciało wysportowane, fryzura super. Nic dodac nic ująć
Jest pompaaa...
Za Panem Krzysztofem pewnie każda kobieta się ogląda na ulicy, ciało i twarz nastolatka, cud i miód!! Jest na czym oko zawiesić. 
Kris jest moc!
Podziwiam i gratuluję silnej woli oraz kondycji
Ładnemu we wszystkim ładnie
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.