Jennifer Lopez w formie życia. Niemal 50-letnia gwiazda zawstydziła nawet nastolatki

Jennifer Lopez udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją mocno wysportowaną sylwetkę. Wygląda tak świetnie, że mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka.
Zobacz wideo

Jennifer Lopez 24 lipca skończy 50 lat. Patrząc na życie zawodowe i osobiste gwiazdy, śmiało można stwierdzić, że jest kobietą spełnioną pod każdym względem. Jest nie tylko utalentowaną i docenioną piosenkarką, ale także aktorką, tancerką producentką, projektantką mody, businesswoman. Na każdym polu odnosi ogromne sukcesy, a jej pozycja w show-biznesie jest już od dawna mocno ugruntowana.

Życie prywatne Jennifer Lopez jest równie barwne, jak to zawodowe. Gwiazda była trzykrotnie mężatką. Wszystkie małżeństwa zakończyły się jednak rozwodem. Z ostatnim mężem - piosenkarzem Markiem Anthonym - J Lo ma dwoje dzieci - bliźniaki, które przyszły na świat w 2008 roku (córka Emma Maribel i syn Maximilian "Max" David). Obecnie Jennifer Lopez jest w związku z baseballistą - Alexem Rodriguezem.

Gwiazda wciąż jest bardzo aktywna zawodowo - wydaje płyty, koncertuje, bierze udział w programach telewizyjnych. Skąd ma na to wszystko siłę? To proste - bardzo dba o zdrowie i doskonałą formę. Ci, którzy śledzą gwiazdę w mediach społecznościowych, dobrze wiedzą, że aktywność fizyczna jest stale obecna w życiu ich idolki. Jennifer Lopez zwraca też baczną uwagę na swoje menu, wie bowiem, że dobrze zbilansowana dieta to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia.

Zdjęcie, które udostępniła na Instagramie, dowodzi jej doskonałej formy. Gwiazda dumnie prezentuje swój perfekcyjnie wyrzeźbiony brzuch i pięknie umięśnione ręce. Na zdjęciu pozuje w legginsach treningowych z recyclingu, zrobionych z przetworzonego plastiku. Gwiazda daje w ten sposób znać, że los mórz i oceanów nie jest jej obojętny. Warto brać z niej przykład.

A co wy sądzicie o wyglądzie Jennifer Lopez? Wygląda na swoje lata?

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.