Anna Lewandowska na obóz zaprosiła gościa specjalnego. To znany wokalista

Anna Lewandowska na każdą edycję camp by Ann zaprasza gości specjalnych. Tym razem swój wykład motywacyjny poprowadził znany wokalista. Jaki?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska kilka razy do roku organizuje tygodniowe obozy, zwane camp by Ann, które odbywają się w Dojo Stara Wieś, czyli miejscu, gdzie jako zawodniczka karate Lewandowska spędzała naprawdę sporo czasu. Zainteresowanie obozami jest tak ogromne, że miejsca wyprzedają się w zaledwie kilkanaście minut. Od jakiegoś czasu trenerka do swojej oferty wprowadziła również Healthy Weekend by Ann, gdzie uczestnicy mogą również trenować z jej trenerami. 

Od dłuższego czasu Anna Lewandowska na swoje zgrupowania zaprasza również gości specjalnych, którzy opowiadają o swoim życiu, karierze i dzięki temu motywują uczestników do dalszego działania. Do tej pory takimi "niespodziankami" byli np. Rafał Maserak, czy Kuba Wesołowski. W tym roku żona Roberta Lewandowskiego postawiła na piosenkarza, dobrze nam wszystkim znanego. 

Sebastian Karpiel-Bułecka gościem na camp by Ann

Sebastian Karpiel-Bułecka to wokalista zespołu "Zakopower". Prywatnie mąż Pauliny Krupińskiej, Miss Polski z 2012 roku. Co ciekawe, Paulina również jest na tym obozie, jednak nie w roli gościa, a uczestniczki, a z jej relacji w social mediach wynika, że treningi dają jej naprawdę sporo siły i mocy. 

Dziękuję za dzisiejszy wykład "niespodzianka"i to, z jaką miłością mówiłeś o swojej pasji i życiu.

- napisała Anna Lewandowska pod wspólnym zdjęciem z Sebastianem. 

Sebastian Karpiel-Bułecka, gościem na camp by AnnSebastian Karpiel-Bułecka, gościem na camp by Ann www.instagram.com/annalewandowskahpba

Co roku obozy Anny Lewandowskej ściągają tłumy gwiazd do Dojo Stara Wieś. Podczas tej wiosennej edycji jest jednak zupełnie inaczej, bo poza Pauliną Krupińską jedyną osobą z mediów jest jeszcze dziennikarka TVN 24. 

Przypomnijmy, że do tej pory pojawiły się tam: Zosia Ślotała, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Woźniak-Starak, Dominika Grosicka, Marta Glik, czy Edyta Pazura. Podejrzewamy jednak, że z edycji na edycję tych osób z show-biznesu będzie coraz więcej, bo moda na bycie w formie raczej szybko nie przeminie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.