Agnieszka Woźniak-Starak przeszła na nową dietę. Zainspirowała się J.Lo?

Agnieszka Woźniak-Starak może pochwalić się niezwykle szczupłą, wręcz idealną sylwetką. Dziennikarka zwraca ogromną uwagę na to, co znajduje się na jej talerzu. Ostatnio, na swoim instagramie przyznała, że jest obecnie na pewnym detoksie. Czyżby zainspirowała ją do tego Jennifer Lopez?
Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak może pochwalić się jedną z lepszych figur w polskim show-biznesie. Dziennikarka jest miłośniczką aktywnego oraz zdrowego stylu życia i prawdopodobnie to właśnie dzięki temu nieustannie jest w świetnej formie. W sezonie zimowym, Agnieszka wybiera jazdę na nartach, a kiedy tylko ma okazję bierze udział w obozach Anny Lewandowskiej, gdzie ćwiczy pod okiem trenerki oraz jej Healthy Teamu.

Agnieszka Woźniak-Starak przeszła na cukrowy detoks 

Ostatnio, na swoim Instagramie, dziennikarka zdradziła, że przeszła niedawno na detoks cukrowy. O przejściu na dietę poinformowała przy okazji otrzymania paczki wypełnionej cukierkami, którą dostała od jednej z firm.

Właśnie zaczęłam detoks cukrowy, a tu oooo… malutkie moje, kochane takie. I jest tego więcej w drugim pudle...- powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak na swoim InstaStories.

Czyżby dziennikarka zainspirowała się detoksem cukrowym, który jakiś czas temu stosowała Jennifer Lopez wraz ze swoim mężem? Przypomnijmy, że na początku roku J.Lo wraz ze swoim mężem postanowiła podjąć wyzwanie "10 dni bez cukru i węglowodanów". O co w nim chodziło? Otóż, gwiazda Hollywood na czas detoksu wyeliminowała z diety wszystkie źródła cukru czyli: soki, owoce, kolorowe napoje, słodycze itd. Piosenkarka przez 10 dni nie jadła też (oprócz warzyw) żadnych źródeł węglowodanów, czyli makaronów, kasz, ryżu i innych. efekty, które po 10 dniach osiągnęła piosenkarka, były naprawdę imponujące. Być może to właśnie efekty Jennifer Lopez zainspirowały Agnieszkę Woźniak-Starak do przejścia na cukrowy detoks.

Więcej o:
Copyright © Agora SA