Ewa Chodakowska pozuje w skąpym bikini: "Moje ciało jest wizytówką mojej pracy"

Ewa Chodakowska opublikowała na swoim odważne zdjęcie w skąpym bikini prosto z egzotycznej wyspy Bali, na którą udała się wraz ze swoją przyjaciółką. Po trzech pierwszych miesiącach roku, postanowiła zresetować umysł i odpocząć. Przy okazji, pod zmysłowym zdjęciem napisała kilka złów o swojej idealnej figurze.
Zobacz wideo

Już jakiś czas temu, Ewa Chodakowska napisała na swoim Instagramie, że zaczyna robić formę na 40-ste urodziny. Aż trudno uwierzyć w to, że trenerka chce doskonalić swoje ciało, które i tak jest już niemal idealne. Nic jednak dziwnego, gdyż Ewa od ponad 10 lat nieustannie pracuje na swoją kondycję fizyczną, poprzez styl życia, który prowadzi.

Ewa Chodakowska pozuje w skąpym bikini: "Moje ciało jest wizytówką mojej pracy"

Ewa Chodakowska nawet podczas urlopu nie rezygnuje z aktywności fizycznej i już na początku wyjazdy zapowiedziała, że planuje dwa treningi dziennie - Pilates oraz jogę. Teraz opublikowała zdjęcie, na którym odważnie eksponuje swoje ciało w skąpym bikini, podkreślając, że jej ciało jest wizytówką jej pracy oraz efektem stylu życia, który prowadzi trenerka.

Mam 37 lat.. Moje ciało JEST WIZYTÓWKĄ mojej pracy i pasji .. Mówi wiele o mnie samej .. o nawykach.. samodyscyplinie... sile woli... wytrwałości... uporze w dążeniu do celu.. W MOIM PRZYPADKU ZDROWY STYL ŻYCIA jest celem samym w siebie, a efektem ubocznym jest efekt mojego ciała. Droga którą podążam niezmiennie od 10 lat, ma jeden kierunek i NIE MA SKRÓTÓW! - podpisała zdjęcie Ewa Chodakowska.
 

Jak Ewa Chodakowska dba o swoje ciało?

Przede wszystkim zdrowa dieta! Ewa Chodakowska nie ukrywa, że od czasu do czasu pozwala sobie na niezdrowe jedzenie, jednak na co dzień jadłospis Ewy Chodakowskiej jest wzorowy. Od roku, trenerka prowadzi swój catering dietetyczny i to właśnie z niego korzysta. Drugim elementem jest regularny trening, który Ewa stara się wykonywać przynajmniej 3 razy w tygodniu. Zazwyczaj ćwiczy z ciężarem własnego ciała lub z niewielkim obciążeniem. Czasem nawet zdarza się trenerce odpalić własną płytę i wtedy nawet Chodakowska ćwiczy z Chodakowską ;) 
Jak widać po idealnym ciele Ewy Chodakowskiej, systematyczna i wytrwała praca nad sobą zawsze przynosi efekty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.