Kayla Itsines pokazała, jak wygląda jej brzuch 2 tygodnie po porodzie

Kayla Itsines jest obecnie jedną z najpopularniejszych trenerek fitness na świecie. W ostatnim czasie zwracała na siebie szczególną uwagę, pokazując, jak trenuje w zaawansowanej ciąży. Teraz, nieco ponad dwa tygodnie po porodzie pokazała, jak obecnie wygląda jej figura. Zaskoczeni?
Zobacz wideo

Kayla Itsines już od kilku lat regularnie motywuje oraz inspiruje rzesze swoich obserwatorek na Instagramie, zamieszczając filmiki treningowe, a także metamorfozy swoich podopiecznych i osób, które z nią ćwiczą. Jest obecnie jedną z najpopularniejszych trenerek fitness, a jej instagramowe konto śledzi ponad 11 milionów użytkowników. Nawet będąc w ciąży, trenerka nie zrezygnowała z aktywności na Instagramie i chętnie udostępniała filmiki, na których pokazywała swoje treningi już z bardzo widocznym ciążowym brzuszkiem. W 24 tygodniu ciąży, zamieściła na swoim Instagramie filmik treningowy, który rozpętał burzę, a internauci krytykowali ją za to, że naraża dziecko podnosząc ciężary i wykonując tak intensywne ćwiczenia z dodatkowym obciążeniem. Kayla Itsines odpowiedziała, ucinając wszelkie dyskusje:

Spokojnie, mojemu dziecku nie dzieje się krzywda. Będąc w ciąży możecie trenować z obciążeniem, trzeba tylko przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Trening w ciąży to wspaniała rzecz. Byłam aktywna fizycznie przez całe moje życie. Tak długo, jak lekarz nie podaje żadnych przeciwwskazań, możecie więc trenować i podnosić ciężarki. (…) Trening nie szkodzi w żaden sposób dziecku. I tak, możecie ćwiczyć z obciążeniem w trakcie ciąży - napisała trenerka na swoim Instagramie.

Kayla Itsines pokazała swój brzuch dwa tygodnie po porodzie

Kayla Itsines była w ciąży niezwykle aktywna, co z pewnością będzie miało ogromny wpływ na jej powrót do formy po urodzeniu dziecka. Jak się jednak okazuje, nawet wysportowana trenerka nie wraca do poprzedniej figury jak za dotknięciem magicznej różdżki, tylko daje sobie na to czas. Sama Kayla podkreśliła na Instagramie, że nie skupia się teraz na odzyskaniu formy, tylko odpoczywa i cieszy się z macierzyństwa.

Nie spodziewałam się zbyt wielu zmian w ciągu tygodnia, ponieważ głównie odpoczywałam ... i gapiłam się na Arnę, do momentu aż się obudzi. Ludzkie ciało jest po prostu niesamowite! Żeby było jasne, nie publikuję tych zdjęć jako "postów transformacyjnych", ani też nie interesuje mnie moja utrata masy ciała po ciąży. Po prostu pokazuję ci moją podróż. Jestem taka podekscytowana, że mogą w nią wyruszyć! - napisała pod zdjęciami Kayla Itsines.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.