Celia Jaunat pokazała swój przykładowy posiłek. Trzyma formę dzięki diecie?

Celia Jaunat uważana jest za jedną z najseksowniejszych WAG na świecie. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nieustannie zachwyca sylwetką, a fani zastanawiają się, jaki jest jej sekret. Na swoim Instagramie, Celia pokazała, jak wygląda jej przykładowy posiłek.
Zobacz wideo

Jeszcze do niedawna, Celia Jaunat raczej nie wspominała nic o swoich treningach. Natomiast jej niesamowita forma sprawiała, fani zastanawiali się, jak znana WAG dba o swoją sylwetkę. Patrząc na szczupłe ciało Celii można domyślić się, że ćwiczenia są na stałe wpisane w jej plan dnia. Najwidoczniej fani nie dawali spokoju ukochanej Grzegorza Krychowiaka i dopytywali o jej sposoby na idealną figurę, gdyż jakiś czas temu, na swoim Instagramie zdradziła, że pilates i bieganie są dla niej jak religia.

Celia Jaunat pokazała, jak wygląda jej przykładowy posiłek

W ostatnim czasie, Celia Jaunat chętnie dzieli się z fanami na Instagramie swoimi sposobami na dbanie o sylwetkę. Najpierw zdradziła, jakie są jej ulubione treningi, a teraz pokazała, jak wygląda jeden z jej przykładowych posiłków. Na InstaStories, WAG opublikowała zdjęcie swojej kolacji - co znalazło się na talerzu? Przede wszystkim warzywa, którym towarzyszyły krewetki. Trzeba przyznać, że jest to niezwykle zdrowa oraz niskokaloryczna propozycja. 

Celia Jaunat pokazała swój przykładowy posiłekCelia Jaunat pokazała swój przykładowy posiłek https://www.instagram.com/celiajaunat/?hl=pl

Ciekawe, czy Celia tak naprawdę przygotowuje się do wakacji, czy może już rozpoczęła przygotowania do ślubu? Jaunat i Krychowiak zaręczyli się w 2017 roku, a parą są od prawie ośmiu lat. Póki co, ani Celia Jaunat, ani Grzegorz Krychowiak nie wypowiadają się na temat ślubu. Nie zdradzają też żadnych swoich planów co do tego wydarzenia. Jedyna wzmianka o ślubie pojawiła się w rozmowie z magazynem "Flesz", w którym WAG opowiedziała o tym, jakie miejsce byłoby odpowiednie na ich ceremonię zaślubin.

Nie lubimy konwencjonalnych ceremonii. Dlatego myślimy o zorganizowaniu ślubu na plaży, na przykład na Bali - zdradziła partnerka Grzegorza Krychowiaka, Celia Jaunat.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.