45-letnia Tyra Banks na okładce Sports Illustrated Swimsuit

Tyra Banks to światowej sławy modelka oraz businesswoman. Jest pierwszą ciemnoskórą modelką, która wystąpiła na okładce Sports Illustrated Swimsuit i po latach gości na niej po raz kolejny. Jak prezentuje się teraz, kiedy skończyła 45 lat?
Zobacz wideo

Tyra Banks to amerykańska modelka, aktorka, piosenkarka oraz osobowość telewizyjna. Od 2003 roku jest prowadząca i jurorka telewizyjnego reality show Zostań top modelką. Zanim podpisała swój pierwszy kontrakt w wieku 15 lat, została odrzucona przez aż sześć agencji. Teraz, po prawie trzech dekadach aktywności zawodowej, setkach okładek i kampanii reklamowych, Tyra przygotowuje nową generację modeli, którym pomaga spełnić ich marzenia jako producent wykonawczy oraz gospodarz „America's Next Top Model”, który emitowany jest w 140 krajach. Jest pierwszą czarnoskórą modelką, która pojawiła się na z okładce Sports Illustrated Swimsuit Issue, zdobyła dwie nagrody Emmy, trzy nagrody Teen Choice Awards, dwa razy trafił na listę 100 najbardziej wpływowych ludzi świata i jak sama twierdzi, jeszcze nie skończyła.

45-letnia Tyra Banks po raz kolejny na okładce Sports Illustrated Swimsuit

Amerykański magazyn "Sports Illustrated" każdego roku przygotowuje specjalną edycję magazynu "Swimsuit Issue", która każdego roku wywołuje ogromne emocje wśród kibiców. W latach 60. to właśnie dzięki zdjęciom w tym magazynie kostiumy bikini zyskały ogromną popularność. Dzięki sesjom w "Sports Illustrated Swimsuit Issue", światową rozpoznawalność zyskała m.in. Kate Upton. W 2016 roku na łamach magazynu ukazała się sesja z niezwykle popularną modelką plus size - Ashley Graham.

W tym roku na okładce magazynu "Sports Illustrated Swimsuit Issue" wystąpiła 45-letnia Tyra Banks. To już trzecia okładka modelki dla tego magazynu. Po raz pierwszy, Tyra Banks, wzięła udział w sesji okładkowej w 1996 roku, natomiast w 1997 roku pojawiła na niej się po raz drugi.
Światowej sławy modelka, mimo skończonych 45 lat prezentuje się w obecnej sesji niezwykle zmysłowo. Internauci również zwrócili uwagę na wyjątkową figurę Tyry, która pozowała się w bardzo skąpych strojach kąpielowych. 

 

Zobacz także: Hunter McGrady - modelka plus size, która pozowała dla "Sport Illustrated"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.