Wiktoria Gąsiewska kusi pośladkami na wakacjach. Fani: "Piękna i naturalna"

Wiktoria Gąsiewska niedawno zwyciężyła w programie "Dance dance dance". Chwilę później poleciała do Stanów Zjednoczonych, a teraz odpoczywa w Turcji. Na jej Instagramie nie brakuje relacji z tego wyjazdu.
Zobacz wideo

Co prawda program "Dance dance dance" już się skończył, ale niektórzy z uczestników nadal ładują baterie na kolejne zawodowe wyzwania. Do tego grona zalicza się Wiktoria Gąsiewska, która wspólnie ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim wygrała w pierwszej edycji tanecznego show. Pod jednym ze zdjęć jedna z fanek zapytała, ile udało się schudnąć Wiktorii Gąsiewskiej podczas show. Okazuje się, że całkiem sporo, bo cztery kilogramy w trzy miesiące. 

Obecnie gwiazda Rodzinki.pl ponownie odpoczywa na wakacjach, skąd wrzuca sporo relacji do social mediów. Fani zwrócili jednak największą uwagę na zdjęcie w skąpym bikini, na którym widać bardzo szczupłe ciało Wiktorii. 

Wiktoria Gąsiewska na wakacjach w Turcji

We wtorek Gąsiewska do sieci wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje tyłem w bikini. Na fotce doskonale widać jak szczupłą sylwetkę ma młoda gwiazda. Pod zdjęciem, mnóstwo komentarzy, w tym również np. ten od trenerki wszystkich Polek, czyli Ewy Chodakowskiej

 
Śliczna <3

- skomentowała Ewa Chodakowska. 

Inni zaś zachwycali się nad naturalnością młodej aktorki

Patrząc na to zdjęcie, nie da się ukryć, że po programie "Dance dance dance" ciało Wiktorii Gąsiewskiej bardzo się zmieniło. Choć gwiazda była zawsze szczupła, to spadek kilku kilogramów widoczny jest gołym okiem. Warto podkreślić, że całe taneczne show trwało kilka miesięcy, a uczestnicy trenowali po kilka godzin dziennie, codziennie. 

W "Przerwie na kawę" Kasia Dziurska i Emilian Gankowski powiedzieli nam, że sam występ to już było nic w porównaniu do morderczych treningów na sali. Emilian zdradził również, że czasami miał tak obolałe ręce, że nie mógł ich nawet podnieść. 

Podejrzewamy, że podobnie było również w przypadku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego, którzy ostatecznie zostali zwycięzcami pierwszej edycji programu "Dance dance dance", pokonując w finale Patrycję Kazadii i jej siostrę Victorię. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.