Piękna Dominika Grosicka chwali się formą w dniu urodzin. "Lubię siebie coraz bardziej"

Dominika Grosicka w poniedziałek świętowała swoje 32 urodziny. Żona Kamila Grosickiego na Instagramie opublikowała piękne zdjęcie w skąpym bikini. Fani zachwyceni, a mąż pęka z dumy.
Zobacz wideo

Dominika Grosicka to piękna żona Kamila Grosickiego, reprezentanta Polski i zawodnika Hull City. Choć to właśnie tak większość mediów ją przedstawia, to my jeszcze dodamy, że jest mamą dwójki dzieci, wizażystką, a także spokojnie chyba możemy nazwać ją influencerką, bo jej praca na Instagramie owocuje także w różne kampanie. Przypomnijmy, że w 2018 roku Dominika Grosicka była również ambasadorką naszego portalu Myfitness.pl 

W tym roku Dominika Grosicka świętuje swoje kolejne urodziny wspólnie z mężem. Z tej okazji uraczyła fanów seksownym zdjęciem w bikini. 

"Birthday Girl. Z każdym rokiem bardziej świadomie i spokojnie podchodzę do życia. Jestem wdzięczna za to, co mam i konsekwentnie dążę do wyznaczonych sobie celów. Z każdym rokiem, lubię siebie coraz bardziej i to jest najlepsze. Dzięki, że jesteście" - napisała pod swoim zdjęciem. 

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń od przyjaciół takich jak Anna Lewandowska, czy Sara Boruc, która skomplementowała sylwetkę Dominiki, pisząc: -"Rakieta figura". To jednak jej mąż zdobył się na czułe wyznanie, publikując takie samo zdjęcie, jak Dominika. Co napisał? 

Jestem mega szczęściarzem, że mam taką piękną i super żonę. Jestem codziennie z Ciebie dumny, jak wychowujesz dzieci i jak dbasz o naszą rodzinkę. W dniu Twojego święta życzę Tobie dużo zdrowia, bo resztę zdobędziesz, a ja Ci w tym pomogę.

- napisał. 

Jak Dominika Grosicka dba o sylwetkę, że jest w tak świetnej formie? To naprawdę proste. Gwiazda regularnie trenuje pod okiem trenera personalnego na siłowni. Dominka nie boi się ciężarów i nie raz pokazywała, że takie ćwiczenia jak np. hip trusty są jej dobrze znane. Do tego dochodzi zdrowe odżywianie, ale z zachowaniem równowagi, bo jak kiedyś nam powiedziała, czasem pozwala sobie na małe odstępstwa od diety, czy zamiast fit obiadu zje normalny polski obiad np. gołąbki. 

My również chcielibyśmy Dominice życzyć wszystkiego, co najlepsze z okazji urodzin! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.