Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła swój catering dietetyczny. Ile kosztuje?

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jako Perfekcyjna Pani Domu, właśnie postanowiła podbić kolejny rynek w Polsce. Niedawno w mediach społecznościowych poinformowała, że otworzyła catering dietetyczny. Gdzie można go zamówić i ile kosztuje?
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan ze zbuntowanych nastolatek robi damy, z kobiet, którym brakuje pewności siebie i stylu, gwiazdy, pisze książki, pojawia się na wielu wydarzeniach, jest osobowością telewizyjną, a teraz także właścicielką cateringu dietetycznego MRM Food. Niedawno na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała swoich fanów, że ruszyła z kolejnym biznesem. 

Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła catering dietetyczny 

Choć większość z nas dobrze wie, że Rozenek-Majdan jest miłośniczką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, to chyba nikt się nie spodziewał, że pójdzie jeszcze o krok dalej i stanie się właścicielką cateringu dietetycznego. A jednak. MRM Food, bo tak nazywa się nowa firma gwiazdy, od poniedziałku dostarcza catering dietetyczny na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Z informacji na Instagramie żony Radosława Majdana dowiadujemy się, że obszar dostawy ma się co tydzień powiększać. 

Pół roku ciągłej pracy nad menu, smakiem, estetyką tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych. I jest! Dziś mogę nieskromnie pochwalić się, że mój catering dietetyczny jest już dostępny. Jestem z niego niesamowicie dumna. Jednym z priorytetów, jaki sobie postawiliśmy, zanim usiedliśmy z dietetykami klinicznymi i kucharzami do rozmów, było stworzenie cateringu jak najbardziej przyjaznego środowisku.

- pisze Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka podkreśla, że catering pakowany jest w biodegradowalne pudełka z trzciny cukrowej. Ponadto wszystkie posiłki są przetestowane i zatwierdzane przez dietetyka klinicznego, a także przez nią. 

Wszystkie posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, najwyższej jakości, zawsze świeżych. Położyliśmy duży nacisk na sezonowe owoce oraz warzywa od lokalnych dostawców. Do przyrządzania posiłków nie używamy mąki pszennej, cukru (nawet trzcinowego!), warzonej soli, rafinowanych olejów oraz innych przetworzonych produktów. Korzystając z rad specjalistów i nie narzucając w żaden sposób moich sposobów na odżywianie, mam dla Was (aż??) 14 diet do wyboru. Wiem, że ile osób, tyle sposobów odżywiania, tyle nietolerancji i problemów zdrowotnych.

- dodaje Rozenek-Majdan.

 

Rzeczywiście oferta cateringu jest naprawdę obszerna. Postanowiliśmy sprawdzić, ile to kosztuje. 

Koszt jednego dnia diety 1800 kcal, w której znajdziemy pięć pełnowartościowych posiłków to 70 zł. Cena ta ulega jednak zmianie, kiedy zmniejszamy lub zwiększamy kaloryczność posiłków. Za 1000 kcal zapłacimy 64 zł, a za dietę sportową 3500 kcal już 104 zł za dzień. MRM Food oferuje również detoksy sokowe. Cena za dzień to 120 zł. 

Prawdopodobnie chętnych brakować nie będzie, jednak cena zdecydowanie odbiega od innych cateringów dietetycznych. Dla porównania, za 1800 kcal w BE Diet od Ewy Chodakowskiej zapłacimy 61 zł za dzień, a za pudełka od Body Chief o tej samej kaloryczności 57 zł za dzień. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.