Hunter McGrady - modelka plus size, która pozowała dla "Sport Illustrated"

Hunter McGrady to amerykańska modelka, która niedawno wystąpiła w sesji dla "Sport Illustrated Swimsuit". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie nosi ona standardowego rozmiaru. To kolejny dowód na to, że świat mody staje się coraz bardziej otwarty na inne modelki, nie tylko te najszczuplejsze.
Zobacz wideo

Niedawno pisaliśmy o tym, że na okładce "Sport Illustrated Swimsuit" pojawiła się modelka, która pozowała w hidżabie i burkini. To historyczny moment, dla tego czasopisma. Okazuje się, że to nie jedyna sesja, która mogła wśród fanów wzbudzić spore kontrowersje, ale też dać nadzieje ma to, że nie tylko szczupłe modelki mogą osiągnąć sukces. 

Hunter McGrady to 26-letnia, amerykańska modelka, która reklamuje modę plus size. Choć mogłoby się wydawać, że na rynku bieliźniarskim pożądane są tylko szczupłe modelki, to okazuje się, że wcale nie bo, Hunter na swoim koncie ma sporo reklam właśnie dla marek z bielizną, czy strojami kąpielowymi. 

Również jej sesję możemy oglądać w najnowszym wydaniu magazynu "Sport Illustrated Swimsuit". Hunter McGrady na swoim Instagramie o sesji pisze, że właśnie takie działania otwierają świat mody i innych na to, co dotychczas było uważane, za niesmaczne, czy nie ładne. Nie da się ukryć, że coraz więcej magazynów, projektantów, czy nawet sieciówek decyduje się na to, by pokazywać naturalne piękno, kobiety w większych rozmiarach niż 36, czy o różnych wyznaniach. 

 

Co ciekawe, na Instagramie Hunter McGrady możemy znaleźć mnóstwo zdjęć z siłowni, podczas treningów. Modelka nie odpuszcza i daje sobie nieźle w kość. Jedną z aktywności, którą często praktykuje, jest jazda na rowerze w rytm głośnej muzyki. Choć nie ma standardowego rozmiaru, nie boi się wrzucać do sieci zdjęć w bikini, czy bieliźnie. Hunter ma ponad pół miliona fanów, a faceci w komentarzach piszą, że jest ich ideałem. Niestety mamy dla nich złą wiadomość, bo McGrady jest zaręczona i prawdopodobnie wkrótce wyjdzie za mąż. 

Poza tym, że jest modelką, jest również aktywistką, która prężnie działa w ruchu body positive. Jest zapraszana na panele, w których opowiada innym kobietom o tym, że to nie ciało definiuje, jakimi jesteśmy osobami i że warto siebie kochać. 

W sieci coraz częściej możemy zaobserwować, że dzięki temu, że w świecie mody pojawiają się takie kobiety jak Hunter McGrady coraz więcej młodych kobiet, dziewczyn i nastolatek zaczyna siebie akceptować takimi, jakimi są. A sesje jak ta w "Sport Illustrated Swimsuit" jeszcze mocniej podkreślają, że piękno nie ma jednego rozmiaru. 

ZOBACZ TEŻ: Victoria's Secret ma nowego aniołka. Ciało Barbary Palvin różni się od innych modelek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.