Ewa Chodakowska planuje kolejne wyzwanie: "Tym razem mam jeszcze lepszy pomysł"

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej aktywnych trenerek w social mediach. Jej wyzwania motywujące do zmiany stylu życia nieustannie cieszą się ogromną popularnością, a trenerka organizuje je jedno po drugim. Okazuje się, że ostatnie z wyzwań jeszcze się nie skończyło, a ona już planuje kolejne. Tym razem będzie to jednak coś innego niż dotychczas.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska już od wielu lat organizuje w social mediach różne wyzwania treningowe, które pomagają uczestniczkom na stałe wprowadzić w życie zdrowe nawyki. Zwykle, podczas takich akcji, trenerka za pomocą social mediów motywuje do zmiany, udostępnia plany treningowe oraz przykładowe jadłospisy. W ostatnim wyzwaniu "Mission Beach Body", Ewa Chodakowska zmieniła nieco reguły i tym razem to uczestniczki motywują się wzajemnie poprzez raportowanie codziennych działań w swoich social mediach. Okazało się, że taka forma wyzwania niezwykle przypadła fankom trenerki do gustu i już ubolewają nad tym, że wyzwanie dobiega końca.

Ewa Chodakowska planuje kolejne wyzwanie dla swoich obserwatorek

Ewa Chodakowska jak zwykle wyprzedza myśli swoich fanek. Tuż po tym, jak pojawiły się pierwsze głosy, że dziewczyny nie chcą kończyć wyzwania, trenerka poinformowała je na Instagramie, że już szykuje kolejną akcję, jednak tym razem planuje coś specjalnego. Oprócz diety i treningów, które są absolutną podstawą każdej akcji, Ewa pracować będzie z uczestniczkami nad oczyszczeniem głowy z negatywnych myśli, będzie szerzyć wiedzę na temat świadomej pielęgnacji oraz podpowie jak zapobiegać, zamiast leczyć.

Czytam i czytam i okazuje się, że po ostatnim poście część z was dostała MIKROWYLEWU „jak to koniec? Ja dopiero się rozkręcam”... „Ewka!!! Tak żałuje ze dopiero teraz się przyłączyłam.. niech to się nie kończy” No BABECZKI... WYZWANIE #missionbeachbodyzchodakowska dobiega powoli końca - od początku zapowiedziałam, ze będzie trwało 50 dni .. ale SPOKOJNIE! JA JUŻ PRACUJE NAD KOLEJNYM WYZWANIEM! Nie zostawiam Cię! Podobnie jak w tym WYZWANIU, zadaniem będzie codzienny raport, ale tym razem mam jeszcze lepszy pomysł! Co więcej, dorzucę do tego DETOX GŁOWY - czyli miesiąc bez negatywnych myśli. Edukacje O PIELĘGNACJI SKÓRY ... oraz cykl ZAPOBIEGAJ ZAMIAST LECZYĆ! Oczywiście podstawą będą: ZDROWE ODŻYWIANIE I TRENING - napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie.

Pomysł trenerki ewidentnie przypadł do gustu internautom, którzy chętnie wyrażali swoje zadowolenie w komentarzach pod opublikowanym postem:

Wiedziałam, że nas nie zostawisz bez wyzwania
No no, brzmi obiecująco, choć efekty tego wyzwania przekroczyły moje oczekiwania, to kto wie, może skuszę się na następne
Baaaardzo mi się podoba ten pomysł
Idealnie Szefowo!
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.