Kaja Paschalska pokazała seksowne zdjęcie w skąpym bikini. Fani: "Piękna i odważna"

Kaja Paschalska kilka dni temu rozgrzała internet do czerwoności. Jej pośladki w skąpym bikini stały się obiektem westchnień fanów. Niektórzy uważają, że to najlepsze "pośladki" w show-biznesie.
Zobacz wideo

Kilka tygodniu temu Kaja Paschalska wrzucała na swój Instagram sporo zdjęć z wakacji. Fani zachwycali się nad jej smukłym ciałem. Tym razem aktorka z racji tego, że Polsce pogoda mało urlopowa postanowiła podgrzać atmosferę kolejnym seksownym zdjęciem. Tym razem Kaja Paschalska postanowiła odsłonić seksowne pośladki

Wiosna ewidentnie nie chce nas rozpieszczać w tym roku, bring it on, deszczowy weekendzie. Zaciskam zęby i myślę o plaży.
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których obserwatorzy zachwycają się nad jej figurą. Jak to jednak przy takich zdjęciach bywa, były również te mniej przychylne. - "I po co ta du*ę tak pokazywać?" - zapytał jeden z obserwatorów. Choć Kaja Paschalska na taką zaczepkę nie odpowiedziała, to zrobili to za nią jej fani . - " Ładna to pokazuje. Nie widzę w tym zdjęciu niczego złego." - dodał ktoś inny. 

Jak Kaja Paschalska dba o sylwetkę?

Choć na jej Instagramie nie brakuje zdjęć toples, czy w bikini ciężko znaleźć receptę na szczupłą sylwetkę Kai Paschalskiej. Możemy jednak znaleźć kilka takich, które sugerują, że gwiazda trenuje w domu. - "To różowe na krześle to mata i mimo tego, że strasznie mi się nie chce (coś chyba z ciśnieniem - JAK ZWYKLE) OGARNĘ TO!  miłego wieczoru" - podpisała jedno ze zdjęć. W komentarzach przyznała się do tego, że trenuje z płytą "Skalpel" Ewy Chodakowskiej. Efekty widoczne są gołym okiem. 

Jeszcze wcześniej, bo w 2017 roku Kaja Paschalska opublikowała krótkie wideo, na którym tańczy. Przypomnijmy, że aktorka brała udział w programie "Twoja Twarz brzmi znajomo", gdzie nie tylko wokalnie wcielała się w różnych artystów, ale również tanecznie. Na filmie Paschalska tańczy do piosenki Beyonce "Single Ladies". Jak jej poszło? Naprawdę dobrze. 

Czy Kaja Paschalska jest na diecie? Niestety na swoim Instagramie tego nie zdradza, ale aktorka ma naprawdę niesamowitą sylwetkę, więc albo to dobre geny, albo dieta. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.