Klaudia Halejcio przygotowuje się do sezonu bikini. Fani twierdzą, że niepotrzebnie

Klaudia Halejcio opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zapowiada, że wdraża w życie akcję bikini. Młoda aktorka pragnie jeszcze bardziej zadbać o swoją szczupłą sylwetkę, co wzbudziło spore kontrowersję wśród jej fanów.
Zobacz wideo

Klaudia Halejcio to aktorka młodego pokolenia, która ostatnio dała się poznać większej liczbie osób, za sprawą udziału w tanecznym show "Dance, dance, dance", w którym jurorem była m.in. Ewa Chodakowska. Młoda aktorka ewidentnie załapała bakcyla na aktywność fizyczną i po programie jeszcze bardziej skupiła się na dbaniu o swoje ciało, czym regularnie dzieli się z fanami na swoim Instagramie. Udział w programie, dieta oraz treningi pozytywnie wpłynęły na sylwetkę aktorki. - Mimo, że przygoda z programem dobiegła końca, moja aktywność się nie zmieniła - cieszę się że uzależniłam się od Endorfin oraz zdrowego jedzenia. Dziękuje Wam za każdą wiadomość i komentarz! wszystkie czytam! Nie na wszystkie mogę odpowiedzieć w przerwie między teatrem a spotkaniami, ale dają mi dużo siły i motywacji do dalszej pracy! DZIĘKUJĘ - napisała na Instagramie Klaudia Halejcio.

Klaudia Halejcio przygotowuje się do sezonu bikini

Ostatnio, na swoim Instagramie, Klaudia Halejcio opublikowała zdjęcie, pod którym podzieliła się z fanami swoim postanowieniem. Okazuje się, że aktorka wdraża akcję bikini i do wakacji chce jeszcze bardziej skupić się na swojej sylwetce. 

Akcja bikini - czyli lista postanowień, wyrzeczeń stworzona! Teraz tylko trzeba wprowadzić ją w życie, a to jest najtrudniejsze, zwłaszcza po tygodniu urlopowego „obżarstwa” - napisała Klaudia. 

Post ten wzbudził niemałe poruszenie wśród fanów aktorki, którzy zupełnie nie widzą potrzeby, by Klaudia Halejcio przechodziła na jakąkolwiek dietę:

Jak bym wyglądała tak jak Ty Klaudia to bym się wcale nie martwiła
Ty nie potrzebujesz diety - idealna
Masz figurę idealną!
 Ale czym Ty się w ogóle przejmujesz? Przecież świetnie wyglądasz!
Chudzinka jak wykałaczka i jeszcze chcesz coś uszczypać??? Proszę nie rób tego... Jest fantastycznie

Nie da się ukryć, że aktorka jest obecnie w naprawdę świetnej formie i nie potrzebuje przechodzić na żadne restrykcyjne diety, ale trzymamy kciuki za regularną aktywność i zdrowe żywienie, które jest kluczem do zdrowia - a o to właśnie chodzi w zdrowym stylu życia.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.