Anna Mucha zbiera śmieci w Tajlandi w bikini. Ma ważny przekaz dla wszystkich

Jakiś czas temu Anna Mucha odpoczywała w Tajlandii. Okazuje się, że aktorka zrobiła tam również coś dobrego dla środowiska. Fani uważają, że jej zdjęcie powinno być początkiem jakieś kampanii.
Zobacz wideo

Anna Mucha to jedna z najseksowniejszych polskich aktorek. Gwiazda chętnie na Instagramie chwali się swoimi wdziękami. Tym razem wykorzystała swój seksapil do ważnego przekazu. Jakiś czas temu Ania odpoczywała w gorącej Tajlandii. Ta destynacja uwielbiana jest przez gwiazdy i turystów z całego świata. Niestety, jeżeli tak dalej pójdzie za kilkadziesiąt lat z pięknych plaż, zostanie tylko plastik. 

Anna Mucha postanowiła zwrócić uwagę na to, jak niektórzy z nas zapominają o tym, że dbanie o środowisku leży w interesie każdego człowieka. Aktorka postanowiła wykorzystać swoją seksowną sylwetkę, by zwrócić uwagę na to, co zrobiła. Otóż pięknie wystylizowana Mucha w czarnym kostiumie kąpielowym, okularach przeciwsłonecznych i kapeluszu pozuje ze zdjęciami, które trzyma w rękach.  

- To zdjęcia z moich rajskich wakacji w Tajlandii. #swiattoniewsmieciach! I to dosłownie !!!! Udowodnię Wam! Nie potrzeba dużych gestów, żeby zmienić świat, wystarczy po sobie (i innych!) posprzątać! Wystarczy zachować się przyzwoicie ! Zredukować plastik do niezbędnego minimum!!! #helptheworld #trash #thailand #beach #savetheplanet PS. Sprzątanie daje satysfakcję, uczy pokory, ćwiczy mięśnie i świetnie wpływa na opaleniznę. P.S2 I żeby była jasność, nie pokazuje tych zdjęć (sprzed kilku miesięcy zresztą), żeby usłyszeć, jaka to jestem super (to wiem)! Pokazuje je, bo jestem PRZERAŻONA !!! I proszę Was o pomoc ! MUSIMY COŚ ZMIENIĆ ! #trashtag #trashtagchallenge - napisała pod zdjęciem na Instagramie Anna Mucha. 

Jej post odbił się szerokim echem, a fani są zachwyceni tym, w jaki sposób aktorka chce zwrócić uwagę na problem, który dotyczy nas wszystkich. 

Kurcze jakie GENIALNE zdjęcie!!! Powinna powstać ogólnoświatowa cała kampania oparta na tym pomyśle! Aniu, jeszcze bardziej Cię uwielbiam. 
Aniu, klasa najwyższa z możliwych..przekaz dla nas wszystkich ...UWIELBIAM CIĘ.
Brawo Aniu, oby więcej takich chętnych osób a nasza planeta będzie zbawiona.

- komentowali fani. 

 

ZOBACZ TEŻ: Zachwycające Marina Łuczenko-Szczęsna i Anna Lewandowska na pokazie Zaquad

ZOBACZ TEŻ:  Ewa Chodakowska uświadamia fanki: "Na dzień dobry trochę tobą potelepię"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.