Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojej świetnej formy: "Nie wierzę w żadne diety"

Grażyna Torbicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek oraz osobowości telewizyjnych. Od wielu lat zachwyca swoją fantastyczną formą, a teraz w jednym z wywiadów zdradziła, jak dba o siebie i swoje ciało. Sposób jest całkiem prosty.
Zobacz wideo

Grażyna Torbicka przez wiele osób w Polsce uważana jest za jedną z najpiękniejszych prezenterek telewizyjnych. Od samego początku swojej kariery, dziennikarka zachwyca niesamowitą klasą, urodą i wyczuciem stylu. Z pewnością wiele kobiet przez lata zastanawiało się, jak Grażyna Torbicka dba o swoje ciało i co jest sekretem jej fenomenalnej formy - aż trudno uwierzyć, że w tym roku kończy 60 lat.

Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojej świetnej formy

Grażyna Torbicka przy okazji rozmowy z portalem Plejada, zdradziła, jaki jest jej sposób na pozostanie w dobrej formie. Okazuje się, że jednym z jej sekretów jest regularna aktywność fizyczna i to jej zawdzięcza nienaganną sylwetkę i dobrą kondycję. Grażyna Torbicka przyznała również, że nigdy nie przepadała za treningami na siłowni czy joggingiem i nawet wszechobecna moda na fitness nie zachęciła jej do wykonywania takich treningów. Dziennikarka jest zwolenniczką zupełnie innego rodzaju aktywności.

Nie wyobrażam sobie zimy bez nart. Nie wyobrażam sobie też życia bez długich spacerów. Także to nie jest tak, że w ogóle nie uprawiam sportów. Po prostu nie biegam i nie chodzę na siłownię. Wiem, że to jest teraz modne, ale ja nigdy za tym nie przepadałam - powiedziała w wywiadzie.

Skoro Grażyna Torbicka nie uległa modzie na popularne treningi, to jak jest z jej dietą? Okazuje się, że również w tej kwestii dziennikarka ma inne zdanie i nie stosuje żadnej restrykcyjnej diety

Nie wierzę w żadne diety. Mam swoją, która polega na tym, że jem wszystko to, co mi smakuje i na co mam ochotę, tyle że połowę porcji - przyznała dziennikarka.

Grażyna Torbicka wypowiedziała się również w kwestii poprawiania na siłę swojego wyglądu:

Mam wrażenie, że wszyscy coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, że poprawianie urody i próby pozostania wiecznie młodym za wszelką cenę, to droga donikąd. Czasu przecież nie zatrzymamy. To jest niemożliwe. A dodatkowo, twarz, która poddawana jest wielu zabiegom trwale zmieniającym jej rysy, przestaje być interesująca.
Więcej o: