Zachwycające Marina Łuczenko-Szczęsna i Anna Lewandowska na pokazie Zaquad

W czwartek w Warszawie odbył się pokaz marki Zaquad. Nie zabrakło przyjaciółek projektantki takich jak Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna. Obie Panie w tym dniu wyglądały obłędnie.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska rzadko pojawia się na branżowych imprezach w Polsce. Jeżeli trenerka już idzie na jakąś ściankę, to musi mieć powód. Tym razem chodziło o pokaz przyjaciółki Ani - Zaquad. Obie wspierają się nawzajem, a projektantka regularnie jeździ na obozy do Dojo Stara Wieś, czy Healthy Weekndy. Na co dzień trenuje również z jednym z trenerów z centrum Healthy Center by Ann - Patrykiem Puczyłowskim

Lewandowska na wczorajsze wyjście wybrała czarną mini sukienkę w cekinowe gwiazdki. Trenerka odsłoniła swoje smukłe nogi, umięśnione nogi. Delikatny makijaż i dziewczęcy kucyk dopełniły całej stylizacji. Nie da się ukryć, że w takiej wersji Anna Lewandowska wygląda równie dobrze, co w setach treningowych. Co prawda tym razem nie pokazała swojego umięśnionego brzucha, ale i tak zachwyciła wszystkich. 

 

Na imprezie nie zabrakło również innej polskiej WAG's. Niedaleko Anny Lewandowskiej siedziała żona Wojciecha Szczęsnego - Marina Łuczenko-Szczęsna. Odkąd gwiazda wróciła do serialu "39 i pół tygodnia" coraz częściej jest w Warszawie. To już kolejny pokaz, na którym mogliśmy zobaczyć piosenkarkę. Wcześniej Łuczenk-Szczęsna była u Macieja Zienia. Na jaką stylizację postawiła gwiazda? Metaliczna sukienka o asymetrycznym kroju to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu. Biała kurtka o kroju oversize dodała nowoczesności temu lookowi, a kolorowa torebka dopełniła całość. Okazuje się, że Marina nie korzystała z pomocy żaden stylistki, a do pokazu przygotowała się sama. Również makijaż to jej zasługa. Nie da się ukryć, że Marina Łuczenko-Szczęsna ma naprawdę sporo talentów. 

Jej mąż kiedyś pod jednym ze zdjęć napisał: - "Kreacja fajna, ale prawda jest taka, że Ty to nawet w moim stroju bramkarskim wyglądałabyś jak milion dolarów!". 

 

Już za kilka dni rozpocznie się kolejny obóz Anny Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś. Oczywiście trenerki tam nie zabraknie, ale podczas każdej edycji pojawiają się tam również gwiazdy. Na ostatnim zgrupowaniu była także Marina Łuczenko-Szczęsna, czy i tym razem pojedzie dać sobie tygodniowy wycisk? Zobaczymy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.