Aleksandra Szwed pokazała imponującą muskulaturę Mikołaja Roznerskiego. "Power couple"

Aleksandra Szwed kilka dni temu opublikowała zdjęcie, na którym pokazała sześciopak Mikołaja Roznerskiego. W poście znalazł się hashtag power couple. Czy jest coś na rzeczy?
Zobacz wideo

Choć pewnie niektórych fanów by to ucieszyło, to jednak nie ma mowy o związku Aleksandry Szwed i Mikołaja Roznerskiego, przynajmniej w realnym świecie, ale prawdopodobnie już wkrótce zobaczymy ich jako parę w jednej z polskich produkcji. 

Mikołaj Roznerski od dłuższego czasu na swoim Instagramie publikuje zdjęcia z treningów. Widać, że aktor mocno zaangażował się w przygotowania do nowego filmu, choć nie można zaprzeczyć temu, że od zawsze mógł pochwalić się świetną formą. Tym razem Roznerski wcieli się w rolę boksera. 

Aleksandra Szwed w swoich social mediach zaprezentowała kadr z ważenia przed walką. Widać na nim Roznerskiego bez koszulki, który może pochwalić się naprawdę imponującą muskulaturą. Widać, że treningi przynoszą naprawdę niesamowite efekty. 

 

Na razie niestety nie wiemy, o czym dokładnie będzie film, a także, kiedy odbędzie się jego ewentualna premiera. Patrząc jednak na coraz większą popularność sztuk walki, MMA, czy boksu w Polsce, taki film może okazać się strzałem w dziesiątkę. 

Filmy o sztukach walki w Polsce

Niedawno mogliśmy oglądać produkcję poświęconą polskiemu MMA i federacji KSW. W filmie w rolę główną wcielał się Eryk Lubos, który musiał zmierzyć się z kontuzją, powrotem do klatki i ciężkimi przygotowaniami do powrotu na szczyt. W produkcji nie zabrakło jednego z najlepszych zawodników MMA w Polsce. 

Mamed Chalidow to legenda polskiego MMA, choć zakończył już swoją zawodową karierę, to nadal dla wielu jest inspiracją. 

To jednak nie nowość w polskim kinie. W 1966 roku powstał film "Bokser", który opowiadał historię zdolnego boksera Tolka, który wchodzi w konflikt z prawem, a następnie trafia za więzienne kraty. W rolę główną wcielił się Daniel Olbrychski.Gdy opuszcza mury zakładu karnego, powraca na ring, by wraz z doświadczonym trenerem przygotowywać się do igrzysk olimpijskich.

Czy film z Mikołajem Roznerskim i Aleksandrą Szwed także osiągnie sukces? Czas pokaże. 

ZOBACZ TEŻ: Okładka "Sports Illustrated" przejdzie do historii. Modelka pozuje w hidżabie i burkini

ZOBACZ TEŻ: Sky Brown ma 10 lat i wkrótce może przejść do historii w Tokio 2020

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.