Ewa Chodakowska uświadamia fanki: "Na dzień dobry trochę tobą potelepię"

Ewa Chodakowska od wielu lat szerzy wiedzę na temat zdrowego stylu życia. W tym roku postanowiła także bliżej przyjrzeć się także pielęgnacji, która według niej również jest istotnym elementem wpływającym na zdrowie i regularnie uświadamia swoje fanki w tej kwestii.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska przez ostatnie dwa lata w tajemnicy pracowała nad jednym z ważniejszych projektów. Po latach promowania aktywności fizycznej oraz zdrowej diety, trenerka postanowiła pójść o krok dalej i pokazać, że zdrowy styl życia to nie tylko te dwa czynniki, ale również codzienna pielęgnacja, z czego mało kto zdaje sobie sprawę. Ewa Chodakowska we współpracy z ekspertami stworzyła w 99 proc. naturalne kosmetyki i zdecydowała się poszerzać świadomość swoich fanów również w tej kwestii.

Ewa Chodakowska szerzy wiedzę na temat pielęgnacji ciała

Wypuszczenie linii naturalnych kosmetyków przez Ewę Chodakowską to pierwszy krok, który trenerka podjęła, by uświadamiać kobiety jak istotne jest to, co nakładamy na swoje ciało. Oprócz tego, Ewa na swoich mediach społecznościowych publikuje wpisy na temat codziennej pielęgnacji. Po komentarzach, które pojawiają się pod postami widać, że fanki są wdzięczne za wiedzę, którą promuje Ewa. W jednym z ostatnich postów trenerka wprost napisała:

Na dzień dobry trochę tobą potelepię. W ciągu roku nakładasz na siebie KILKA KILOGRAMÓW CZYSTEJ CHEMII! Chce ci uświadomić, jak bardzo powinnaś ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA SKŁAD KOSMETYKÓW. Etykiety produktów spożywczych już czytasz... z etykietami do pielęgnacji ciała nie powinno być inaczej! Mnóstwo z nich zawiera niebezpieczne dla zdrowia i uczulające składniki, np. substancje zaburzające naszą gospodarkę hormonalną! FORMALDEHYD UZNANO ZA NIEBEZPIECZNY I ZAKAZANO GO W PRODUKCJI, ale jego pochodne które zachowują się podobnie wciąż są dopuszczane - zwyczajne robienie ludzi w balona!!! W moich kosmetykach jest aż 99,4 i 99,6 naturalnych składników. Nie będę się rozwodzić nad ich dobrodziejstwem... WASZE OPINIE mówią same za siebie - napisała Ewa Chodakowska na swoich social mediach.
 

Jakie produkty znajdują się w ofercie marki Ewy Chodakowskiej?

Obecnie w asortymencie "beBIO cosmetics" dostępne są żele pod prysznic (w dwóch pojemnościach), balsamy do ciała (również w dwóch pojemnościach) oraz naturalne dezodoranty. Każdy z produktów dostępny jest w trzech wariantach zapachowych: bambus i trawa cytrynowa, chia i kwiat japońskiej wiśni, granat i jagody goji, pieprz afrykański i migdał, spirulina i chlorella oraz wersja bez zapachowa z siemieniem lnianym. Jednak to dopiero początek kosmetykowej rewolucji, gdyż Ewa Chodakowska ma w planach także produkcję innych produktów pielęgnacyjnych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.