Natalia Siwiec w bikini Missionswim. Fani twierdzą, że wygląda "niekorzystnie"

Natalia Siwiec podzieliła się ostatnio ze swoimi fanami zdjęciem, które zrobiła podczas egzotycznego urlopu na Seszelach. Na fotografii gwiazda pozuje w najnowszym modelu bikini od Ewy Chodakowskiej, jednak niektórym fanom niezbyt spodobała się ta stylizacja. Dlaczego?
Zobacz wideo

Natalia Siwiec od lat może pochwalić się niezwykle szczupła sylwetką. Niecałe dwa lata temu, modelka została mamą i nawet po ciąży udało jej się w błyskawicznym tempie powrócić do idealnej figury. Natalia jest dla wielu kobiet motywacją i wzorem, jednak są też osoby, które zarzucają jej anoreksję. Sama zainteresowana nie komentuje plotek o swoich rzekomych zaburzeniach odżywiania. Mimo to, Natalia chętnie opowiada o swojej diecie, a jakiś czas temu w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że waży obecnie około 48/49 kg. 

Jak wygląda dieta Natalii Siwiec, dzięki której jest taka szczupła?

Natalia Siwiec mówi otwarcie, że nie jest na żadnej restrykcyjnej diecie, ale stara się zdrowo odżywiać. Jakiś czas temu, na swoim Instagramie powiedziała obserwatorom, że na stałe zrezygnowała z jedzenia mięsa. Nie je także żadnych fast-foodów, słodyczy i ograniczyła spożywanie makaronu. Za to w jej menu często znajdują się awokado i jajka, które gwiazda uwielbia.

Natalia Siwiec w bikini Missionswim od Ewy Chodakowskiej

Pod koniec kwietnia, Natalia Siwiec wraz z mężem i córeczką wybrali się na egzotyczne wakacje, na Seszele. Jedno ze zdjęć, z tego właśnie wyjazdu, które pojawiło się na jej Instagramie wzbudziło szczególne zainteresowanie i lawinę komentarzy. Ostatnio modelka podzieliła się z obserwatorami fotografią, na której pozuje w stroju marki Ewy Chodakowskiej. To dobrze znany model, w którym również trenerka chętnie pozuje w ostatnim czasie. Niektórzy fani Natalii Siwiec stwierdzili jednak, że modelka niekorzystnie wygląda w bikini o takim kroju:

Normalnie pięknie, ale w tym stroju niekorzystnie... Brzuch brzydko się układa, biust tez.
Pani Natalio ma Pani taka piękną figurę ale ten strój całkowicie deformuje Pani piękne ciało.

Druga część fanów zauważyła, że nigdy nie da się wszystkich zadowolić, bo zarówno do wyretuszowanych, jak i naturalnych zdjęć zawsze ktoś się do czegoś przyczepi:

Jak ktoś wstawia wyretuszowane zdjęcie to jest lawina komentarzy ze sztucznie, ze nikt tak nie wygląda. Tutaj widać trochę brzucha (skóry) i już że zdjęcie niekorzystne. To jakie jest w takim razie korzystne?

Jak na wszystkie komentarze zareagowała modelka? Natalia Siwiec postanowiła nie wdawać się w żadne dyskusje:

Takie życie, zawsze coś - odpowiedziała z dystansem.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.