Małgorzata Socha na Instagramie: "Wczasy wczasami, trening sam się nie zrobi"

Małgorzata Socha zachwyca swoją figurą od lat. Okazuje się, że to zdrowy styl życia i regularne treningi pomogły jej osiągnąć tak wspaniałą sylwetkę. Choć obecnie przebywa na wakacjach, nawet wtedy nie odpuszcza.
Zobacz wideo

Choć Małgorzata Socha w czwartek opublikowała zdjęcie, że wróciła do dawnych obowiązków, to jeszcze kilka dni temu odpoczywała w Turcji z rodziną. Aktorka zalicza się do tego grona gwiazd, które nawet na wakacjach odpoczywają aktywnie. Jak gwiazda dba o swoją formę? 

Socha spędza aktywnie czas na wakacjach 

- "Wczasy wczasami, trening sam się nie zrobi" - napisała Małgorzata Socha pod jednym ze zdjęć. Jak odpoczywała? Otóż gwiazda postawiła na jazdę na rowerze po górach. Nie da się ukryć, że to dość wymagające, ale po zdjęciach wnioskujemy, że to była dla niej również świetna zabawa. 

 

Na co dzień Małgorzata Socha również jest bardzo aktywna fizycznie. Jedną z jej pasji jest bieganie. Na jej profilu można znaleźć mnóstwo zdjęć z takich treningów. Niedawno wspierała swojego męża podczas maratonu w Londynie. 

Duma mnie rozpiera!!! London Marathon zaliczony.

To jednak nie koniec. Jakiś czas temu aktorka postanowiła pojechać na obóz do Anny Lewandowskiej. Wszyscy dobrze wiemy, że trenerka daje uczestnikom niezły wycisk i wyciska z nich siódme poty. Socha zdecydowała się na obóz w Zakopanem, gdzie poranne rozruchy to było bieganie pod górkę. Ponadto nie brakowało tam także treningów wzmacniających i interwałowych. Już za kilka dni rozpocznie się kolejny obóz w Dojo Stara Wieś, jednak nie wiemy, czy tam również Małgorzata Socha się pojawi. 

A jak wygląda dieta gwiazdy? Tak jak wiele innych osób z show-biznesu aktorka postawiła na catering dietetyczny, który pozwala jej na regularne posiłki. Choć mogłoby się wydawać, że mając taką figurę, aktorka nie pozwala sobie na małe odstępstwa od diety, to okazuje się, że wcale tak nie jest. 

Wiecie, jaki dziś jest dzień?? Dzień CZEKOLADY!!! W takim dniu chyba można się skusić na coś pysznego...

To ostateczny dowód na to, że Małgorzata Socha też ulega czasem pokusom i pozwala sobie na małe grzeszki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.