Be Raw - produkty Ewy Chodakowskiej w ofercie marki Lidl. Ich ceny zaskakują

Ewa Chodakowska z miłości do zdrowego żywienia stworzyła kilka lat temu markę Be Raw, której asortyment nieustannie rozszerza. Zdrowe przekąski podbiły serca fanek zdrowego żywienia, jak i samej trenerki. Dla wszystkich fit freaków mamy dobrą wiadomość. Teraz produkty Be Raw dostępne są w ofercie sklepów Lidl.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska już od dawna przestała być jedynie trenerką fitness i swoją misję szerzy również na wielu innych polach. Jest osobowością telewizyjną, z powodzeniem prowadzi swoje firmy, których ma na koncie już kilka - od strojów kąpielowych, przez zdrową żywność i catering dietetyczny, aż po markę naturalnych kosmetyków. Jednym z najdłużej działających firm Ewy Chodakowskiej jest Be Raw, której produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem konsumentów, a trenerka nieustannie poszerza asortyment marki o nowe, zdrowe produkty.

Ewa Chodakowska stworzyła markę Be Raw, by promować zdrową żywność

Ewa Chodakowska od początku swojej kariery trenerki powtarza, że zdrowie to nie tylko regularna aktywność fizyczna, ale przede wszystkim odpowiednia dieta. Właśnie te przekonania były inspiracją do stworzenia marki Be Raw, która oferuje zdrowe alternatywy słodkich przekąsek oraz smoothie. Nie jest tajemnicą, że produkty trenerki momentalnie podbiły serca i żołądki zwolenniczek zdrowego stylu życia. Również sama Ewa Chodakowska przyznaje, że w jej diecie regularnie goszczą przekąski Be Raw i często są również dla niej ratunkiem, kiedy przez napięty grafik zwyczajnie nie ma czasu na klasyczny posiłek.

Przekąski Be Raw w ofercie marki Lidl

Już od 9 maja (do wyczerpania zapasów) na półkach sieci Lidl pojawią się najpopularniejsze przekąski autorstwa najpopularniejszej trenerki w Polsce. W ofercie znajdą się najpopularniejsze w ostatnim czasie produkty Be Raw, czyli cztery rodzaje smoothie, batony proteinowe, oraz batony "healthy snack". Dobrą wiadomością dla wszystkich wielbicieli przekąsek Ewy Chodakowskiej jest ich cena - w Lidlu będą bowiem dostępne taniej. Jak przedstawiają się ceny poszczególnych produktów?

  • Baton Healthy snack (3 smaki) - 2,99 zł
  • Baton proteinowy 38 proc. protein - 4,99 zł
  • Smoothie Breakfast energy i Detox - 5,99 zł
  • Smoothie Vegan protein - 7,99 zł
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.