Marta Wierzbica kiedyś chciała zmniejszyć piersi, a teraz? Odpowiada

Marta Wierzbicka kilka lat temu podgrzała atmosferę swoją sesją zdjęciową w magazynie dla panów. W tamtym okresie powiedziała również, że chciałaby zmniejszyć biust. Czy teraz zmieniła zdanie?
Zobacz wideo

Marta Wierzbicka zyskała rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Na wspólnej", a także sesji w Playboyu, w której zaprezentowała imponujących rozmiarów biust. Młoda aktorka przyznała wtedy, że nosi rozmiar 60J. Gwiazda w tamtym okresie głośno mówiła o tym, że chciałaby je zmniejszyć. 

Chciałabym zmniejszyć biust. Ja go po prostu nie lubię, nie chcę go pokazywać. Nigdy nie będę z niego dumna.

– powiedziała w 2013 roku. 

Lata minęły, a Marta Wierzbicka przeszła niemałą metamorfozę. Gwiazda znacznie schudła, a także z dziewczynki stała się prawdziwą kobietą. Czy teraz również poddałaby się operacji zmniejszenia biustu?

Aktorka znacznie schudła, dlatego spadek jest także widoczny w jej biuście. Pod jej zdjęciami można znaleźć sporo komentarzy, w których fani zauważają, że znacznie zeszczuplało całe jej ciało. Okazuje się, że to zasługa diety i treningów, a nie operacji plastycznych. Na jej profilu fani dopytywali jak to możliwe, że na zdjęciach jej piersi wyglądają inaczej.

- Wygląd zależy od doboru sukienki. Zaakceptowałam swój wygląd i nie chcę nic z nim robić. Zapomnijmy o temacie piersi. Te wcześniejsze wypowiedzi określam jako błędy młodości. Różne rzeczy ludzie mówią, jak są młodzi – mówi Wierzbicka.

 

Niestety nie wiemy, na jakiej diecie jest aktorka, ani jak wyglądają jej treningi

Niedawno na jej profilu pojawiło się zdjęcie z dużym ciążowym brzuszkiem. Czy Marta jest teraz w ciąży? Otóż nie. Aktorka wcielała się w przyszłą mamę w Teatrze Komedia. Niestety ostatni spektakl odbył się 4 maja, ale dobra wiadomość jest taka, że na początku czerwca fani Mart Wierzbickiej ponownie będą mogli ją oglądać w Teatrze Komedia. 

Od dłuższego czasu Marta Wierzbicka nie gra już w serialu "Na wspólnej" i znacznie częściej możemy oglądać ją w teatrze. Jak teraz potoczy się jej kariera? Czas pokaże. 

ZOBACZ TEŻ: Marta Wierzbicka drastycznie schudła. Nowe zdjęcia aktorki to potwierdzają

ZOBACZ TEŻ: Seksowna Anna Lewandowska w bikini. Jedna z fanek zarzuca zbyt dużą nagość

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.