Anna Lewandowska organizuje konkurs, w którym do wygrania jest udział w Camp by Ann

Anna Lewandowska, idąc za modą konkursów, przygotowała coś specjalnego dla swoich obserwatorów. Wszystko po to: - [...] aby ruszyć Wasze yyy zadki" - wyjaśnia we wpisie na Instagramie. Co takiego trzeba zrobić?
Zobacz wideo

Do tej pory zdecydowanie częściej konkursy organizowała Ewa Chodakowska, ale jak widać Anna Lewandowska, również postanowiła przygotować dla swoich fanów coś specjalnego. Nie bez powodu użyliśmy tu tego sformułowania, bo dostać się na Camp by Ann graniczy z cudem, dlatego jest naprawdę wyjątkowa nagroda. Co trzeba zrobić? 

Anna Lewandowska organizuje konkurs 

Jak zapewnia w jednym ze wpisów na Instagramie, nie trzeba za nic płacić, a i tak można wygrać. Konkurs zaczyna się od tego, że biorący w nim udział uczestnicy muszą pobrać aplikację Anny Lewandowskiej - Diet&Training by Ann - zupełnie za darmo. Następnie wybrać jeden z treningów, zrobić sobie zdjęcie przed i po wrzucić na Instagram, w kilku zdaniach wyjaśnić, dlaczego właśnie ten trening i na koniec oznaczyć jednego znajomego i zmotywować do go aktywności fizycznej. 

Nie zapomnij mnie otagować oraz oznaczyć zdjęcia #annalewandowska #dietandtrainingbyann #foodsbyann #TrenujęZlewą. 

- dodaje Anna Lewandowska pod zasadami konkursu. 

Zasady są naprawdę proste, ale co można wygrać? Otóż nagród jest kilka, a dla tych, którym nie uda się zdobyć nagrody głównej, trenerka przygotowała inne niespodzianki. 

Co, poza gwarantowanymi endorfinami, można wygrać? Udział w obozie Camp by Ann. Dożywotni dostęp do aplikacji Diet& Training by Ann. Vouchery do sklepu Foods by Ann. Treningi personalne z head coachem Healthy Center by Ann, Jakubem Głąbem, które odbywają się w jej centrum treningowym.  
To nadal nie wszystko, co przygotowała trenerka dla swoich fanów. Co drugi dzień będzie wybierała ona osoby, które otrzymają nagrody niespodzianki, a do rozdania będą: dostępy do aplikacji, HealthyBoxy, gumy, rollery i książki z dedykacjamii. 

Nie da się ukryć, że brzmi to naprawdę zachęcająco, tym bardziej że jak wiadomo, takie konkursy zawsze angażują sporo osób. Tym samym prawdopodobnie, liczba fanów na koncie Anny Lewandowskiej znów wzrośnie. Przypomnijmy, że obecnie na Instagramie śledzi ją już 2,2 miliona fanów. 

Weźmiecie udział w jej konkursie? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.