Edyta Pazura chwali się wyrzeźbionym brzuchem. Fani: Co za figura, co za ciało!

Edyta Pazura, żona jednego z najbardziej znanych w POlsce aktorów - Cezarego Pazury - opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazuje umięśniony brzuch. Wszystko niespełna rok po urodzeniu trzeciego dziecka.
Zobacz wideo

Edyta Pazura udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej umieśniony brzuch. Emanuje doskonałym humorem i energią. Trzydziestoletnia celebrytka jest właścicielką niezwykle zgrabnej i szczupłej sylwetki mimo, że urodziła troje dzieci. Ostatnie przyszło na świat rok temu. 

Edyta poznała Cezarego Pazurę w pociągu, w 2009 roku para wzięła ślub. Wciąż są szczęsliwym małżeństwem mimo dzielącej ich sporej róznicy wieku 26 lat. Opinia publiczna nie wróżyła im szczęśliwego i długiego związku. Edyta i Cezary mają troje dzieci: Amelia urodziła się w 2009 roku, Antek w 2012 roku, a Rita w 2018 roku. 

Celebrytka chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z życia swojej rodziny. Często pokazuje fanom jak spędza wolny czas z dziećmi i znanym meżem. Nie brak tu także zdjęc z rozmaitych wyjazdów i cieżkich treningów. Trzeba bowiem wiedzieć, że Edyta dba o formę, sala treningowa to miejsce, które odwiedza regularnie. Widać zresztą efekty ćwiczeń. Edyta mimo, że urodziła troje dzieci, ma wciąż piękną, szczupłą sylwetkę, której mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka.  

Udostępnione ostatnio zdjęcie, na którym widać goły brzuch bez grama tłuszczu, celebrytka opatrzyła motywującym komentarzem: "Szczęśliwą być ?? Kiedy ktoś podważa Twoją atrakcyjność i kobiecość - uwierz w siebie! Nie przeżyjesz życia drugi raz! Pewnie gdzieś na końcu drogi masz tylko siebie, ale przecież w tym wszystkim o to właśnie chodzi... O akceptację siebie, mimo iż świat zewnętrzny wcale Ci w tym nie pomaga. Wiem coś na ten temat"

Fani pospieszyli z komentarzami, z których większość ma formę komplementów dotyczących sylwetki Edyty. Wcale nas to nie dziwi. 

Szacun, po trójce dzieci
Wygląda pani świetnie, mama trójki dzieci, szacunek
Piekna, naturalna kobieta.
Pani Edytko, jest Pani taka naturalna piękna i do tego fruwająca.
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.