Emily Ratajkowski w bardzo odważnej kreacji na MET gala. Odsłoniła sporo

Emily Ratajkowski wczoraj na czerwonym dywanie podgrzała atmosferę. Modelka założyła bardzo odważną kreację, która więcej odkrywała, niż zasłaniała. Jak wyglądała?
Zobacz wideo

Emily Ratajkowski znana jest ze swoich odważnych zdjęć, które publikuje na Instagramie. Modelka regularnie odsłania umięśniony brzuch, jędrne pośladki, czy nawet piersi. Tym razem nawet podczas MET gala postanowiła rozgrzać atmosferę. Emily Ratajkowski postawiła na kreację, która rozpala zmysły

MET gala odbywa się co roku, w pierwszy poniedziałek maja. Impreza przyciąga największe nazwiska świata mody, ale również gwiazdy. W tym roku Lady Gaga dała prawdziwy pokaz swoich możliwości na czerwonym dywanie, ale to kreacja Emily Ratajkowski zachwyciła wszystkich. 

Modelka miała na sobie transparentną suknię połączoną ze srebrnymi elementami. Kreacja odsłoniła mocno umięśniony brzuch gwiazdy, a także delikatnie zakryła piersi. Jeden niepożądany ruch mógł doprowadzić do wpadki, ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło. Dopełnieniem była ozdoba na głowie Ratajkowski, o kształcie skrzydeł. 

 

Inspiracją do tej stylizacji dla Emily Ratajkowski była Cher, która na przestrzeni lat pokazywała się podobnych dodatkach, czy ubraniach. 

Jak Emily Ratajkowski dba o formę? 

Emily Ratajkowski w rozmowie dla amerykańskiego Vogue'a powiedziała, że na pierwszy posiłek w ciągu dnia wybiera zazwyczaj granolę z jogurtem, a czasem sięga po tosty. Modelka uwielbia kawę, dlatego nie może jej również zabraknąć z samego rana.

Ratajkowski przyznaje, że na planach zdjęciowych i filmowych je to, co jest w cateringu, ale nigdy się nie przejada. 

Jeśli jestem na planie, to jem coś z oferowanego cateringu, ale zawsze pamiętam, żeby powstrzymywać się przed przejedzeniem. Uwielbiam mięso. Muszę przyjmować duże ilości żelaza, więc nie jestem osobą, która zajada się 'zwykłą' sałatką. Chodzi o utrzymanie balansu w diecie. Trzeba dać organizmowi energię i przy tym być zdrowym.

Choć mogłoby się wydawać, że Ratajkowski spędza godziny na siłowni, żeby mieć takie ciało, okazuje się, że akurat to miejsce omija szerokim łukiem. Emily stawia na piesze wędrówki i jogę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.