Kasia Dziurska i Emilian Gankowski zdradzili nam, kiedy planują ślub. Jest jeden warunek

Kasia Dziurska i Emilan Gankowski stali się jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Po udziale w programie "Dance dance dance" ich popularność jeszcze bardziej wzrosła. Niedawno Kasia przyjęła zaręczyny, a my postanowiliśmy ich zapytać o to, kiedy powiedzą sobie "Tak"?
Zobacz wideo

Kasia Dziurska swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już dawno temu. W międzyczasie przygotowywała się do zawodów bikini fitness, w których była bezapelacyjną mistrzynią. Emilian Gankowski również związany był ze sportem sylwetkowym, ale jak sam przyznał w "Przerwie na kawę", tańczył tylko na jakiś dyskotekach, ale nigdy zawodowo i pod okiem profesjonalistów. Ich udział w programie "Dance dance dance" okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, bo publiczność ich pokochała. Choć nie wygrali pierwszej edycji tanecznego show to i tak uważają się za zwycięzców i mają do tego powody. 

Para w programie musiała mierzyć się naprawdę z trudnymi choreografiami, jednak wspólne wsparcie i motywacja zaprowadziło ich niemalże na szczyt. 

Kasia i Emilian znają się już długo, jednak ich drogi połączyły się w jedną półtora roku temu. Od tego momentu są nierozłączni. Niedawno Kasia Dziurska przyjęła zaręczyny, a teraz wszyscy zastanawiają się -" Kiedy ślub?". My postanowiliśmy ich o to zapytać. 

Kiedy Kasia Dziurska i Emilian Gankowski wezmą ślub?

W "Przerwie na kawę" zapytaliśmy Kasię i Emiliana o, to kiedy planują ślub. Emilian bez chwili zastanowienia odpowiada: - "Kasia już gdzieś powiedziała, że jak będzie ciepło". Na co jego narzeczona dodała, że są spontaniczni, więc wszystko się może zdarzyć. 

Na pytanie, czy najbliższe wakacje są tym momentem, kiedy para powie sobie "Tak" wspólnie odpowiedzieli: 

- Nie planujemy wesela, w sensie takiego, żeby rezerwować muzykantów, salę, wodzirejów, czy zapraszać 483 osoby. Chcemy, żeby było bardziej kameralnie, bo ja nie lubię wesel-dodała Kasia Dziurska. 

Dziurska zdradziła również, że chciałaby mieć ślub na świeżym powietrzu, gdzieś pod altanką, nad jeziorem

Jak widać, na razie nie mamy jednoznacznej odpowiedzi, kiedy para weźmie ślub, ale jeżeli lato w Polsce zapowiada się naprawdę gorąco, to możemy się spodziewać, że Kasia Dziurska i Emilian Gankowski mogą wtedy powiedzieć sobie "Tak". My oczywiście nie możemy się już doczekać!

Jeżeli chcecie zobaczyć, co jeszcze zdradziła nam para, to obejrzyjcie odcinek "Przerwy na kawę". 

ZOBACZ TEŻ: Ile kalorii je Julia Wieniawa? "Wiem, że mało". Tak wygląda jej dieta

ZOBACZ TEŻ: Oto ulubione miejsce treningowe Julii Wieniawy. "Na początku się bałam, bo tam jest niezły hardcore"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.