Anna Skura wraca do formy po porodzie. "Słyszałam, że wystarczą 2 miesiące"

Anna Skura została mamą 8,5 miesiąca temu. Blogerka chętnie na swoim Instagramie relacjonuje treningi na siłowni i swój powrót do formy sprzed ciąży. Teraz zdradziła ile waży i jak naprawdę jej ciało się zmieniło.

Anna Skura przed zajściem w ciąże była bardzo aktywna i zawodowo i fizycznie. Biegała, trenowała na siłowni, chodziła po górach, zdobywała szczyty, uprawiało jogę i prawdopodobnie coś jeszcze by się znalazło, czego nie wymieniliśmy. To wszystko wskazuje na to, że jej forma była naprawdę dobra. Ania Skura należała do grona tych gwiazd, które mogły pochwalić się sześciopakiem. Jak dowiadujemy się z jej profilu na Instagramie, przed urodzeniem dziecka gwiazda ważyła 54,5 kg przy wzroście 165 cm. W ciąży osiągnęła wagę 72 kg, teraz waży 56,5 kg, ale jak sama podkreśla, te liczby nic nie znaczą. 

Obecnie Anna Skura pracuje nad kolejnym projektem, który ma pomóc jej obserwatorkom wrócić do formy po ciąży. Choć Skura nie jest trenerką, postanowiła dla swoich fanek nakręcić videobooka. Zaprezentuje w nim ćwiczenia, które mają pomóc w powrocie do formy. Oczywiście nad całym projektem czuwa również jej trener personalny, który na co dzień z nią trenuje. 

Co znajdziemy w videobooku? W pierwszym około 10 ćwiczeń, które rozpisane jest na 12 treningów. Dodatkiem będą ćwiczenia na garbienie się, które można wykonać w domu. Pierwsza część przewidziana jest dla osób, które chcą zacząć ćwiczyć po porodzie lub tych, które dawno nic nie robiły i w ogóle chcą zacząć ćwiczyć. Druga część videobooka to kolejne 10 ćwiczeń, które są kolejnym etapem powrotu do formy. Dodatkiem będzie rozciąganie, medytacja i wyciszenie. 

Co ciekawe w kolejnych relacjach na Instagramie Anna Skura dzieli się swoimi przemyśleniami na temat powrotu do formy po ciąży. 

Na początku słyszałam, że wystarczą dwa miesiące. Potem moja Natalia Siwiec powiedziała mi cztery. Myślę sobie "no dużo", ale poczekam, ważne, że wrócę. A tu już ponad 8,5 miesiąca, a my nadal działamy, ale pomału, pomału do celu. 

- pisze Anna Skura na Instagramie. 

Anna Skura wraca do formy po porodzieAnna Skura wraca do formy po porodzie www.instagram.com/whatannawears/

Patrząc na obecną formę gwiazdy, jesteśmy pełni podziwu, bo Ania wygląda naprawdę pięknie! Z niecierpliwością czekamy na efekty videobooka. 

ZOBACZ TEŻ: WhatAnnaWears: wiosenny detoks, czyli przepisy na koktajle

ZOBACZ TEŻ: Misja bikini wg WhatAnnaWears. 3 podstawowe ćwiczenia na brzuch

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.