Katarzyna Cichopek spędziła tegoroczną majówkę aktywnie, na rowerze. Jak widać, dba o formę. Fani: "Nogi klasa"

Katarzyna Cichopek tegoroczną majówkę spędziła na Mazurach. Aktorka na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciami, z których największe zainteresowanie wzbudziło to na rowerze.
Zobacz wideo

atarzyna Cichopek - polska aktorka urodzona w 1982 roku, żona tancerza i choreografa Marcina Hakiela - pochwaliła się na Instagramie zdjęciem na rowerze. Jak widać aktorka aktywnie spędziła majówkę.  Katarzyna Cichopek swoją popularnosć zdobyła głównie dzięki roli w popularnym serialu TVP2 "M jak Miłość", w którym wcieliła się w rolę lubianej przez telewidzów Kingi Zduńskiej. Na planie serialu pojawia się od 2000 roku. W 2005 roku Katarzyna Cichopek wzięła udział w znanym programie "Taniec z gwiazdami:", gdzie poznała swojego męża. Para ma dwoje dzieci: syna Adasia (urodzony w 2009 roku) i córkę Helenkę (urodzona w 2013 roku). 

Katarzyna Cichopek doskonale sprawdza się nie tylko jako aktorka serialowa, ale też jako prowadząca popularne programy m.in.: "Jak oni śpiewają", czy "Tylko nas dwoje". Gwiazda ma na swoim koncie także trzy poradniki. W 2006 roku powstała jej "Szkoła tańca", następnie "Sexy Mama. Bo jesteś kobietą", w 2011 roku w księgarniach z kolei pojawiła się pozycja: Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą!. Fani Katarzyny Cichopek moga ją także zobaczyć na deskach teatru. W warszawskim Teatrze Kamienica pojawiła się w spektaklu: "Testament cnotliwego rozpustnika", z kolei w Teatrze Palladium mogliśmy ją podziwiać w sztuce "Wszystko przez Judasza". 

Katarzyna Cichopek uwielbia podróżować. Na swoim koncie na Instagramie chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami z kolejnych wyjazdów, ostatnio odpoczywała na Cyprze, ale docenia także uroki polskich gór, jezior i morza. Tegoroczną majówkę aktorka postanowiła spędzić na Mazurach. Pośród jej aktywności nie zabrakło spacerów, jazdy na rowerze, posiłków na świeżym powietrzu. Fanów Cichopek szczególnie zainteresowało zdjęcie, na którym dała się sfotografować na rowerze, w krótkich szortach. Fani byli zachwyceni. Komentowali:"Pięknie Pani wygląda! ",  "Śliczna jak zawsze, nogi super ", "Uśmiech na twarzy, tylko to się liczy". 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.