Marieta Żukowska kusi seksowymi pośladkami i ogłasza powrót do formy

Marieta Żukowska to popularna polska aktorka, która urodą zachwyca wszystkich. Wiosna za pasem, a ona właśnie na Instagramie ogłosiła, że wraca do formy. Jest w ogóle, do czego wracać?
Zobacz wideo

Marieta Żukowska jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek. Na wszystkich publicznych wystąpieniach ma doskonałe kreacje, perfekcyjnie dobrane do nich dodatki, świetne fryzury i makijaże. Może się także pochwalić doskonałą sylwetką, nad którą zachwyca się wielu. Gwiazda jest również bardzo aktywna w swoich social mediach, gdzie właśnie pochwaliła się zgrabną sylwetką, tym samym zapowiedziała, że czas wrócić do formy. 

Marieta Żukowska pokazała szczupłe ciało

Kilka dni temu na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie w zielonych legginsach i idealnie dopasowanej pomarańczowej kurtce. W końcu jak wcześniej pisaliśmy, gwiazda ma niezłe poczucie stylu, dlatego nawet w stroju sportowym to widać. Nie da się ukryć, że Marieta Żukowska ma naprawdę kobiece kształty, które ten strój sportowy jeszcze mocniej uwydatnił. Zobaczcie sami. 

 

Zdjęcie skomentowała Agnieszka Dygant: - "Ale fajna". Również inny fani nie kryli zachwytu nad formą gwiazdy. 

A jak na co dzień Marieta Żukowska dba o formę? Z wywiadu udzielonego w 2017 roku (nic nowszego w sieci nie mogliśmy znaleźć) dowiadujemy się, że aktorka bieg, a jak sama mówi czasem 3 km, a czasem 6 km. Największą siłę spokoju daje jej jednak joga

Joga, którą odkryłam po niedawnej podróży do Azji, daje mi regenerację innego rodzaju: jednocześnie dodaje energii jak jogging, ale pozwala też wyciszyć się i nabrać dystansu.

Nie bez powodu Marieta Żukowska zdecydowała się na takie formy aktywności fizycznej. Przy jednej i drugiej to my sami decydujemy o porze dnia, w której będziemy ćwiczyć treningu, a także o długości jednostki treningowej. W zawodzie aktora to się na pewno sprawdza. 

W tej samej rozmowie mówi również o diecie. Marieta Żukowska przyznaje, że nigdy na niej nie była. Nie jada również pięciu posiłków dziennie, dlatego, że rodzice w dzieciństwie nauczyli ją zasady, że je, kiedy jest głodna. Czasem zapomina o obiedzie, ale rekompensuje go tym, że wieczorem je sałatę z mięsem. Ile waży? W 2017 roku powiedziała, że 49 kg i prawdopodobnie w tej kwestii nic się nie zmieniło, bo jak sama przyznaje, odkąd pamięta, właśnie tyle waży. 

Marieta Żukowska chce wrócić do formy, ale czy jest do czego wracać? W końcu wygląda świetnie!

ZOBACZ TEŻ: Ile kalorii je Julia Wieniawa? "Wiem, że mało". Tak wygląda jej dieta

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.