Julia Wieniawa na zdjęciach pokazuje swoją chorobę. "Codziennie inna twarz"

Julia Wieniawa jakiś czas temu przyznała, że ma niedoczynność tarczycy i hashimoto. Choroba daje się we znaki nie tylko jej, ale również innym gwiazdom. Na hashimoto choruje także blogerka Maffashion, czy Kinga Rusin. Teraz Wieniawa pokazała dokładnie, jak objawia się to na jej twarzy.
Zobacz wideo

Coraz więcej osób zmaga się z tymi podstępnymi chorobami, które objawiają się w taki sposób, że na wadze widzimy kilka kilogramów więcej, jesteśmy wiecznie zmęczeni, czy nic nam się nie chce. Jakiś czas temu Julia Wieniawa także przyznała, że cierpi na niedoczynność tarczycy i hashimoto, a także, że bardzo utrudnia jej to życie, bo raz wygląda dobrze, a raz źle, a biorąc pod uwagę fakt, że jest aktorką, to jest to po prostu uciążliwe. 

Teraz Julia Wieniawa dokładnie zobrazowała na dwóch zestawionych ze sobą zdjęciach jak ta choroba "wygląda". Niektórzy z fanów zarzucili jej, że przytyła, a okazuje się, że to wszystko spowodowane jest właśnie przez chorobę. 

Julia Wieniawa pokazała swoją chorobę

- "Odpowiadając na komentarze - ‘o przytyła’, ‘ale jej przybyło kg’, ‘że ona niby ćwiczy?’... Jakby ktoś pytał co to ta cała niedoczynność tarczycy i hashimoto... Codziennie inna twarz, raz opuchnięta, raz spoko"- tłumaczy Wieniawa w swojej relacji na Instragramie.

Przypomnijmy, że aktorka hashimoto i niedoczynność tarczycy odkryła kilka miesięcy temu. Jakie były jej pierwsze objawy? 

O niedoczynności tarczycy dowiedziałam się mniej więcej 4 miesiące temu. Zauważyłam u siebie bardzo dużą senność, notoryczne przemęczenie i puchnięcie. Najbardziej było widać to u mnie na twarzy. Przynajmniej ja to widziałam.

- mówiła w jednym z filmików.

Julia Wieniawa pokazała jak choroba zmienia jej twarzJulia Wieniawa pokazała jak choroba zmienia jej twarz www.instagram.com/juliawieniawa/

Rzeczywiście różnica jest widoczna gołym okiem. Julia wielokrotnie podkreślała, że zdrowa dieta i trening pomagają jej w walce z tymi chorobami. 

Niedawno również Sandra Kubicka zdecydowała się na odważne wyznanie. Modelka przyznała, że przytyła prawie 20 kg, przez to, że ma zespół policystycznych jajników. To również jedno z tych schorzeń, o którym w Polsce nie mówi się zbyt wiele, choć jak widać, jest to rzeczywiście problem wielu kobiet

Przed Julią Wieniawą zapowiada się pracowity okres. Młoda aktorka już wkrótce poprowadzi Super Hit Festiwal, dlatego wcale nie dziwi nas jej frustracja, że choroba właśnie objawia się w taki sposób. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA