Jak Ewa Chodakowska spędzi majówkę? "W planach był Mykonos, ale..."

Ewa Chodakowska z racji swojego zawodu i zamiłowania do podróży często opuszcza Warszawę. Przed nami kolejny długi weekend. Gdzie tym razem będzie można spotkać Chodakowską w majówkę?
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska nie może narzekać na brak pracy, ale w ostatnim czasie trenerka postanowiła trochę wyluzować i odpocząć. Świadczyć o tym mogą również jej plany na majówkę, która zbliża się wielkimi krokami. Większość gwiazd właśnie wtedy decyduje się na krótki urlop za granicą, czy po prostu weekend a za miastem, w górach, na mazurach, czy polskim morzem. Ewa Chodakowska w tym roku robi zupełnie coś innego. 

Jak Ewa Chodakowska spędzi majówkę? 

Wielu może być zaskoczonym, że trenerka zdecydowała się na weekend majowy w... domu w Warszawie. Na Instagramie tłumaczy, dlatego akurat tak chce spędzać kilka dni wolnego, a także, czy szykuje coś nowego w najbliższym czasie. 

- Ciekawe kto mnie zrozumie. „Ewka! A Ty gdzie wyjeżdżasz na majówkę?”. Jeszcze do wczoraj w planach był Mykonos i otwarcie sezonu, ale perspektywa spędzenia w naszym domu - w Warszawie - dwóch tygodni z rzędu wygrała. Taaaaaak! Na majówkę wyjeżdżam do domu i planuje nacieszyć się właśnie tą destynacją na maxa. Ha! I to jeszcze w takim towarzystwie. To będą nasze pierwsze dwa tygodnie z rzędu w domu od 8 lat. Ale czaaaaaad!!! A Ty? Jakie masz plany? Jeśli zostajesz w domu, gwarantuje Ci, że nie zabraknie nam zajęć. Plan treningowy na następny tydzień będzie WYJĄTKOWY - napisała na Instagramie Ewa Chodakowska. 

 

Pewne jest, że w tym okresie będziecie mogli spotkać Ewę Chodakowską w jednej z jej ulubionych knajp w Warszawie, czyli Flaming. Dlaczego? Trenerka często chodzi tam na śniadania, czy spotkania ze znajomymi. 

Biorąc pod uwagę fakt, że Ewa chce w stolicy i swoim domu spędzić aż dwa tygodnie, a tuż po majówce - która niestety nie ma obfitować w piękna pogodę- ma być pięknie, to może uda wam się ją spotkać gdzieś na trasie rowerowej, czy biegowej, w końcu taki wulkan energii jak Chodakowska musi gdzieś spożytkować tę energię. 

A wy jakie macie plany na weekend majowy? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.