Celine Dion zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym jest niepokojąco chuda. Fani są zaniepokojeni

Celine Dion wciąż jest niepokojąco chuda. Udostępnione przez piosenkarkę zdjęcie ożywiło dyskusję na temat domniemanych zaburzeń odżywiania artystki.
Zobacz wideo

Za każdym razem, gdy piosenkarka udostępnia na swoim koncie na Instagramie kolejne zdjęcie, w komentarzach, między fanami odżywa dyskusja dotycząca jej wagi i domniemanych zaburzeń odżywiania. Tym razem nie stało się inaczej - popularna piosenkarka zamieściła zdjęcie, na którym leży w wannie i chodź jest w pełni ubrana, uwagę przykuwa jej niezwykle chuda sylwetka. Pod fotką od razu pojawiła się masa komentarzy. Bo chodź Celine nie należy do wyjątkowo aktywnych uzytkowniczek Instagrama i nie zamieszcza masy zdjęć, udostępnione przez nią fotki cieszą się zainteresowaniem, którego mogłaby pozazdrościć jej niejedna "zawodowa instagramerka". Fani Celine jak zwykle podzielili się na dwa obozy: tych, którzy komplementują piosenkarkę za jej wygląd i talent i tych, którzy są zaniepokojeni jej wyglądem. "Jak zawsze wyglądasz pięknie Celine!", "Piękna kobieta!", "Wciąż piękna Celine..." - pisali pierwsi. Drudzy dodawali: "Bardzo chuda, jak martwa.", "Jesteś zbyt chuda..." Takie dyskusje pojawiają się regularnie. Chodź przez długi czas piosenkarka zdawała się nimi nie przejmować, w końcu postanowiła zabrać głos w dyskusji. 

Jakiś czas temu piosenkarka w wywiadzie udzielonym The Sun. powiedziała bardzo dobitnie: - Nie chcę o tym rozmawiać. Nie zawracajcie sobie głowy. Nie róbcie zdjęć. Jeśli wam się podoba, będę tu. Jeśli nie, zostawcie mnie w spokoju. Mam teraz okazję do ubierania się w haute couture, które sprawia, że czuję się piękna, silna, nieustraszona i atrakcyjna. Nawet jeśli tylko dla samej siebie. Nie mogę zadowolić wszystkich na raz - powiedziała Celine Dion. To na jakiś czas zamknęło usta komentatorom, ale jak widać nie dają za wygraną.

Artystka nigdy nie przyznała się do zaburzeń odżywiania, mimo, że media wielokrotnie sugerowały, że Celine cierpi na anoreksję. Piosenkarka ma już ponad 50. lat, jednak wciąż jest aktywna zawodowo i dba o swoich fanów - koncertuje i wydaje kolejne płyty.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.