Anna Lewandowska zapowiada kolejny projekt w seksownym bikini. Fani: "Hot!"

Anna Lewandowska obecnie przebywa na wakacjach, skąd raczy swoich fanów pięknymi zdjęciami krajobrazów, ale również swoimi seksownymi zdjęciami. Tym razem trenerka zapowiada kolejny projekt, w bardzo seksownym wydaniu.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska od kilku dni z córką Klarą i przyjaciółkami przebywa na wakacjach. Okazuje się, że trenerka nie tylko tam odpoczywa, ale również trochę pracuje. Świadczyć o tym może jedno ze zdjęć, które zapowiada kolejny projekt. Trenerka na fotce pozuje w czarnym kostiumie w białe groszki. Pod zdjęciem Maja Bohosiewicz napisała: - " Wow! Italian girl". I rzeczywiście na tym zdjęciu Ania trochę tak wygląda. Uroku dodają jej naturalnie rozwiane włosy i piękna opalenizna. 

Największą uwagę i tak przykuwa jednak jej mocno umięśniony brzuch. Jeszcze jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki o tym, że Lewandowska jest w kolejnej ciąży, ale trenerka niedawno je zdementowała, pisząc, że gdyby wszystkie jej medialne ciąże były prawdą, to w tym roku byłaby w ciąży już 12 razy. 

 

Jaki projekt zapowiada Anna Lewandowska. Ciężko powiedzieć, ale biorąc pod uwagę fakt, że jest ona polską ambasadorką marki Calzedonia, to przypuszczamy, że może chodzić np. o nową kampanię strojów kąpielowych, w końcu lato za pasem. Z drugiej strony, w komentarzach pojawiły się sugestie, że może Lewandowska wspólnie z marką stworzy swoje własne stroje kąpielowe? Ania w żaden sposób się do tego nie odniosła, dlatego na razie to tylko przypuszczenia fanów, a nie potwierdzone informacje.

Niemniej jednak trzeba przyznać, że Anna Lewandowska to naprawdę dobry wybór, jeżeli chodzi o ambasadorkę. Dlaczego? Otóż przeglądając komentarze pod  zdjęciami, w których reklamuje produkty marki, spora część komentarzy brzmi tak: - "Lecę do sklepu", "Muszę to mieć!". To tylko dowód na to, że jej fanki są również klientami, lub dopiero staną się nimi, właśnie dzięki niej. 

To nie jedyny projekt, który zapowiedziała Lewandowska w tym roku. Żona Roberta Lewandowskiego pod jednym ze zdjęć napisała, że już wkrótce wspólnie z jedną z najpopularniejszych marek dziecięcych na świecie szykuje coś specjalnego. Co? Zobaczymy niebawem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.