Wiktoria Gąsiewska przez "Dance dance dance" mocno schudła. Ile kilogramów?

Wiktoria Gąsiewska wspólnie z Adamem Zdrójkowskim zostali zwycięzcami pierwszej edycji "Dance dance dance". Po zdjęciach młodej aktorki widać, że program odbił się na jej wadze. Wiktoria na Instagramie przyznała się, że schudła i zdradziła ile kilogramów.

To nie pierwsze taneczne show Wiktorii Gąsiewskiej. Gwiazda Rodzinki.pl tańczyła już w "Tańcu z gwiazdami", a w wywiadach przed rozpoczęciem programu cieszyła się, że dzięki takiej formie aktywności fizycznej uda jej się schudnąć i wyszczuplić sylwetkę. Wtedy się udało i teraz również, bo Wiktoria Gąsiewska jest jeszcze szczuplejsza. 

Wiktoria Gąsiewska schudła. Ile? 

Program "Dance dance dance" dał się we znaki wszystkim uczestnikom. Były kłótnie, pot, łzy, a nawet krew. Przypomnijmy, że w jednym z odcinków Kasia Dziurska upadła na twarz po tym, jak ręka ześlizgnęła jej się z żyrandola, który był częścią scenografii. U praktycznie wszystkich uczestników widać również spadek masy ciała, który spowodowany był oczywiście intensywnymi treningami. 

To, że Wiktoria Gąsiewska schudła widać gołym okiem. Aktorka postanowiła udać się na urlop do Stanów Zjednoczonych, a pod jednym ze zdjęć fanka zapytała ją o to, ile kilogramów zrzuciła. 

 
4 kg w 3 miesiące. 

- napisała w odpowiedzi Wiktoria. 

Warto dodać, że to całkiem sporo, biorąc pod uwagę fakt, że Wiktoria już przed programem była szczupła, a w dodatku ma 165 cm wzrostu. 

Taniec jest jedną z najlepszych form spalania tkanki tłuszczowej, ponieważ treningi zwykle trwają kilka godzin dziennie. W dodatku wykonując ruchy taneczne, angażuje się do pracy całe ciało. Taniec nie tylko pozwala zgubić kilka nadprogramowych kilogramów, ale również poprawia kondycję i wydolność, a także ujędrnia sylwetkę. 

Taka aktywność w połączeniu ze zdrową dietą musi przynieść efekty. Wiktorią Gąsiewska z kolei podczas wakacji nie patrzy na dietę, tylko pozwala sobie na małe grzeszki. Jednym z nich były pancakes z syropem klonowym, które zjadła na śniadanie. To jedno z najpopularniejszych śniadań na słodko, serwowanych w Ameryce. Co ciekawe, w Polsce zazwyczaj stawiamy na owsiankę z owocami. 

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała 8-letnia Wiktoria Gąsiewska 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.