Anna Lewandowska na wakacjach pozwala sobie na grzeszki. Co jadła o 22:30?

Anna Lewandowska choć jest propagatorką zdrowego stylu życia, to także jest człowiekiem. W święta pozwoliła sobie na gluten, a na wakacjach? Zobaczcie co jadła gwiazda o 22:30. Każda kobieta ją zrozumie.
Zobacz wideo

Jeszcze jakiś czas temu Anna Lewandowska wielokrotnie musiała mierzyć się z krytyką, że przesadza z tym zdrowym odżywianiem, i czasem powinna sobie "zaszaleć". Takie zarzuty zazwyczaj padały przy okazji jej bezglutenowych pierogów na święta, czy innych tradycyjnych dań w odchudzonej wersji. W ostatnim czasie widać, że Anna Lewandowska trochę wyluzowała i choć na święta wielkanocne przygotowała potrawy w zdrowszej wersji, to sama pozwoliła sobie na gluten. Przypomnijmy, że ona i Robert Lewandowski odtworzyli scenę z kultowego filmu, z makaronem w roli głównej

Obecnie Anna Lewandowska wspólnie z Klarą i przyjaciółkami przebywa na urlopie. Wczoraj wieczorem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które potwierdza, że wakacje rządzą się swoimi prawami. 

Anna Lewandowska zgrzeszyła na wakacjach

Która z kobiet nie miała choć raz tak, że wieczorem naszła ją ogromna ochota na coś słodkiego? Lewandowska wspólnie z przyjaciółką właśnie wczoraj miały taki dzień. Na jej Instastory pojawiła się relacja, na której widać ciasto przypominające sernik z dodatkiem musu z owoców na górze. Nie da się ukryć, że wygląda naprawdę smakowicie i prawdopodobnie dlatego zostało go niewiele. Oczywiście uwagę przykuwa również godzina 22:30, która tylko potwierdza, że Anna Lewandowska na wakacjach wrzuca na luz i nie przejmuje się dietą. 

Anna Lewandowska na wakacjachAnna Lewandowska na wakacjach www.instagram.com/annalewandowskahpba

W ostatnim czasie trenerka miała naprawdę sporo obowiązków. Wspólnie z head coachem ze swojego teamu Jakubem Głąbem stworzyła plan treningowy dla par, który niedawno pojawił się w jej aplikacji Diet&Training by Ann. Dodatkowo Lewandowska dostała swój cykl rozmów "Sztuki walki", w Dzień Dobry TVN, więc raz w miesiącu ma nagrania. Poza tym jest mamą, więc liczba jej obozwiązków stale wzrasta, bo każda mama wie, że przy dziecku lista obowiązków nigdy się nie kończy,. 

Nie dziwi więc fakt, że Ania poleciała odpocząć i w okresie wakacji nie patrzy na dietę, chociaż wiemy, że trening na plaży już zaliczyła. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.