Eva Longoria pozuje w bikini. To pierwszy raz od porodu. Treningi jej służą

Eva Longoria nieco ponad 10 miesięcy temu została mamą. Aktorka w ciąży sporo przytyła, ale po nadprogramowych kilogramach nie ma już śladu. Jak udało jej się wrócić do formy?
Zobacz wideo

Eva Longoria dokładnie 20 czerwca 2018 roku urodziła synka Santiago. Aktorka w ciąży sporo przytyła, ale jej najnowsze zdjęcia potwierdzają, że to już jest przeszłość. 44-letnia gwiazda wygląda naprawdę dobrze. 

Eva Longoria pokazała się w bikini 

Aktorka wspólnie z synkiem poleciała na urlop. Gwiazda po raz pierwszy pokazała swoją figurę od czasu porodu. Nie da się ukryć, że regularne treningi przyniosły naprawdę pożądane efekty. Eva Longoria ma płaski brzuch, szczupłe nogi i umięśnione ręce, a po ciążowych kilogramach nie ma już ani śladu. Zobaczcie sami. 

 

Jak trenuje Eva Longoria? 

Nie da się ukryć, że osiągnięcie wymarzonego efektu po ciąży jest ciężkim kawałkiem chleba. Jednym kobietom udaje się to od razu, inne muszą walczyć o formę nawet przez rok. W grę wchodzą też geny, a także wiek, w którym kobieta rodziła. Dlaczego? W pewnym czasie metabolizm zwalnia i np. kobietom po 40-stce jest znacznie trudniej zrzucić nadprogramowe kilogramy niż 25-latką. 

Choć Eva Longoria zalicza się do pierwszej grupy, to trzeba przyznać, że determinacja i dobrze dobrany plan treningowy się sprawdził. Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak wyglądają treningi Evy Longorii. Aktorka ćwiczy zaledwie 30 minut, ale codziennie. Jako że jest mamą, a także aktorką, nie ma czasu na długie treningi na siłowni. W tym przypadku potwierdza się teza, że nawet krótka, ale regularna praca przynosi efekty. 

Ponadto trener Longorii podczas każdego treningu wybiera dla niej takie ćwiczenia, które w tym samym czasie angażują wiele partii mięśniowych. Dzięki temu nie wzmacniamy i rzeźbimy całe ciało, a nie tylko jego część. Eva nie boi się także ciężarów. 

Przypomnijmy, że trening siłowy jest niezłym spalaczem tłuszczu i u niektórych sprawdza się znacznie lepiej niż popularne cardio. Trzeba przyznać, że 44-letnia gwiazda wygląda pięknie, a macierzyństwo sprawia, że wygląda kwitnąco. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.