Ewa Chodakowska zapowiada: "Robię formę na moje 40-ste urodziny"

Ewa Chodakowska zmieni trójkę, na czwórkę z przodu dopiero za kilka lat. Dlaczego trenerka już teraz chce zacząć robić formę na 40-stkę i czy ma co poprawiać w swoim wyglądzie?
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska od dłuższego czasu jest guru fitnessu w Polsce. Polki ją pokochały, a jej programy treningowe od lat przynoszą efekty. Wystarczy spojrzeć na metamorfozy, które Chodakowska raz na jakiś czas publikuje na swoim profilu na Instagramie. Ciało Ewy również się zmieniło. Kiedyś pod jednym ze zdjęć napisała, że kiedy zaczynała swoją karierę, to pracowała znacznie więcej, a poziom jej tkanki tłuszczowej był naprawdę niewielki. Później to się zmieniło i tak Ewa Chodakowska teraz może pochwalić się szczupłym, umięśnionym, ale wciąż kobiecym ciałem. Gwiazda zdrowo się odżywia, ale w tłusty czwartek zawsze pozwala sobie na pączki z cukierni "Słodki słony"

Wczoraj na Instagramie Ewa Chodakowska zapowiedziała, że czas zrobić formę na 40-ste urodziny. 

Ewa Chodakowska robi formę na 40-ste urodziny 

Choć Chodakowska 40-stkę kończy dopiero za trzy lata (w tym roku skończyła 37 lat) to na jej Instagramie pojawiła się krótka zapowiedź, że już teraz zaczyna robić formę. Patrząc na jej sylwetkę, aż trudno w to uwierzyć, bo Ewa wygląda naprawdę dobrze i na próżno w jej sylwetce szukać jakichś niedoskonałości. 

Ewa Chodakowska robi formę na 40-ste urodzinyEwa Chodakowska robi formę na 40-ste urodziny www.instagram.com/chodakowskaewa/

Jak Ewa Chodakowska dba o formę?

Trenerka zwraca ogromną uwagę na zdrowy styl życia. W jej menu znajdziecie same zdrowe produkty, które również teraz jej fanki mogą jeść, bo Chodakowska od dłuższego czasu ma swój catering dietetyczny Be Diet, z którego sama korzysta. 

W kwestii treningu Chodakowska wierna jest ćwiczeniom z ciężarem własnego ciała, czy takim, gdzie wykorzystuje się dodatkowe obciążenie, ale nadal nie są to wielkie ciężary. Jej płyty DVD są doskonałym potwierdzeniem tego, jak Ewa Chodakowska trenuje. Różnorodność programów treningowych pozwala angażować podczas ćwiczeń różne partie mięśniowe, a tym samym rzeźbić całe ciało. Kiedyś Chodakowska powiedziała, że lepszy jest krótki trening niż żaden. Na jej Instagramie można znaleźć także filmik, jak Ewa ćwiczy na lotnisku, czekając na kolejny samolot. Możecie to zobaczyć tu. Jak widać, dla niej nie ma takiego miejsca, w którym nie można by było zrobić kilku ćwiczeń. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.